Wpis z mikrobloga

CO TO BYŁO
jadłem fetę dużo, to na smak se zapaliłem hashu wziąłem jednego kwasa całego by myślę to słabe pewnie a #!$%@? 2 DNI BYŁEM POZA CIALEM, WYSZEDŁEM Z CIAŁA DUSZA JA, I POZA WYMIAR NASZ, POZA CZASOPRZESTRZEŃ MATERIĘ, DO ŚWIATA DUCHÓW, BYŁY TAM MOMENTY ZE NIC NIE MA, NUDA, ZE JEST SZCZĘŚCIE JEST MI DOBRZE JAKIEŚ BARDZO FAJNE CHWILĘ CIĄGLE, EUFORIA ZADOWOLENIE, ALE BYŁY TEZ MOMENTY KTÓRE BYŁY KOSZMAREM, PARALIŻEM SENNY, JAKIEŚ UKRYTE GŁĘBOKO NAJGORSZE LĘKI O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEM ŻE JA MAM, GŁĘBOKO W UMYŚLE. ALE TRIP OGÓLNIE NA PLUS, JUZ NIGDY NIC NIE BĘDZIE TAKIE SAMO. ROZUMIEM JUŻ WIELE RZECZY I MAM WIĘKSZĄ KONTROLĘ NAD SOBĄ, JESTEM BARDZIEJ NIEZALEŻNY NIŻ WCZEŚNIEJ NAWET JAK JUŻ WRÓCIŁEM DO CIAŁA TERAZ.
#narkotykizawszespoko #psychodeliki #sajko #lsd #kwas
  • 17
ODKRYŁEM ZE BARDZO CZĘSTO KTOŚ MNIE KONTROLUJE, STERUJE MNĄ A JA NIE MAM NA TO WPŁYWU, BO MOIM CIAŁEM UMYSŁEM STERUJE KTOŚ, TAK JAK POSTACIĄ W GTA, TAK JESTEM PODOBNIE, ALE TERAZ GDY GRACZ MA AFK NIE RUSZA NIC, TO MOGĘ PODEJMOWAĆ DECYZJE SAM ŚWIADOMIE NIEZALEŻNE OD MOJEGO UMYSŁU, WIĘC ZDARZA MI SIE ŻE ROBIĘ ŚWIADOMIE TO CO CHCĘ, A CZASAMI KTOŚ MNĄ STERUJE I ROBIĘ COS ALE TO NIE JA tylko
@ImperiumCienia: Podczas takich doświadczeń możliwe są intensywne zmiany w percepcji, myśleniu i doznaniach, które mogą prowadzić do różnorodnych emocji i stanów świadomości.

Jednak na podstawie samego tekstu op'a nie można jednoznacznie stwierdzić, czy jest to początkowe stadium schizofrenii paranoidalnej.
@lubaxd:

ODKRYŁEM ZE BARDZO CZĘSTO KTOŚ MNIE KONTROLUJE, STERUJE MNĄ A JA NIE MAM NA TO WPŁYWU, BO MOIM CIAŁEM UMYSŁEM STERUJE KTOŚ, TAK JAK POSTACIĄ W GTA, TAK JESTEM PODOBNIE, ALE TERAZ GDY GRACZ MA AFK NIE RUSZA NIC, TO MOGĘ PODEJMOWAĆ DECYZJE SAM ŚWIADOMIE NIEZALEŻNE OD MOJEGO UMYSŁU, WIĘC ZDARZA MI SIE ŻE ROBIĘ ŚWIADOMIE TO CO CHCĘ, A CZASAMI KTOŚ MNĄ STERUJE I ROBIĘ COS ALE TO NIE
@daktylekN:

mi to brzmi jak byś doświadczył "śmierci ego" i zdał sobie sprawę że przez dużą część czasu jesteś sterowany przez podświadomość czyli programy ego.

czyli zgaduję że doświadczyłeś bycia prawdziwym JA oraz zrozumiałeś że często u steru jest małe ja.

a oni Ci tutaj psychozę i schizofrenię wmawiają :)

czytałeś coś z rozwoju duchowego? rezonuje to jakoś z tym czego doświadczyłeś?