Wpis z mikrobloga

Zależność między piciem browarów a chęcią zajarania szluga jest gigantyczna. Serio trzeba się będzie przerzucić na wódę, albo z chlania też całkowicie zrezygnować. 28 dzień niepalenia za mną. Od 3 dni nie biorę tabletek i nie czuję się z tego powodu gorzej. Zaraz minie miesiąc i chyba z całą pewnością mogę już stwierdzić, że rzuciłem palenie.
#rzucampalenie #rzucaniepalenia #tyranszlugow
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz Alkohol budzi we mnie ządze. Łobzydliwe, narkomańskie ządze. A konkretnie piwo. Wóda i inne mocniejsze rzeczy nie. Po wypiciu piwa zachciewa się zajebiście palić. Obawiam się, że u mnie to może być krzyżowe uzależnienie, bo chlanie mam w genach, na dużo sobie pozwalam i w sumie jak tylko mogę sobie pozwolić, to muszę sobie coś chlapnąć. W tym podcaście koleś w którymś momencie wspomina o tym tworzeniu się zależności neuronalnych, z
ktomizajalnazwy - @xyz_xyz Alkohol budzi we mnie ządze. Łobzydliwe, narkomańskie ządz...

źródło: temp_file6487383340641879130

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@xyz_xyz a może pogodzenie się i praca nad sobą, nauczenie się żyć ze swoją przeszłością, zmiana nastawienia do życia na bardziej pozytywne, realizowanie się w czymś i mądrość? Chociaż twarde narkotyki też spoko brzmią.
  • Odpowiedz