Wpis z mikrobloga

Petru widzę poczuł krew, jedna niezła debata, w której miał mocno uproszczone zadanie, bo nie należy do żadnej dużej partii, więc mógł mówić co chce. Ale to wystarczyło by znowu polubiły go neuropki (oraz Fogiel ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), teraz cały czas spamuje konfedracją, od czasu debaty 60% jego materiałów to właśnie takie ataki na Konfę xD

#polityka #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa
Towarzysz_Pawulon - Petru widzę poczuł krew, jedna niezła debata, w której miał mocno...

źródło: temp_file8180180491254200147

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Nie dziwi mnie to. Odwdzięcza się konfedeswołoczy pięknym za nadobne, jak był przez nich nieustannie atakowany w 2015. Konfiarze zbierają po latach co sami posiali.


@grubson234567: tylko, że Petru to wykształcony i inteligentny gość i on orze konfederosjan merytorycznie i kulturalnie. Konfederosjanie za to w 2015 jechali po nim za przejęzyczenia głównie xDD
  • Odpowiedz
w dodatku cała jego debata to czytanie z kartki


@Kupamilosci: no właśnie, jak on śmie podpierać się twardymi danymi z kartki, a nie używać chłopskiego rozumu?
  • Odpowiedz
@grubson234567: przecież widziałem jego wystąpienia w 2015 i chyba nawet debatę ale mogę się mylić i on bez przygotowania to tak jedyne co to #!$%@? umiał chyba że się doszkolil przez te lata
  • Odpowiedz