Wpis z mikrobloga

  • 152
Jaki to ma niby sens?


@Dziewczyna_Tyraxora: w sytuacji jak masz kasy jak lodu i chcesz znajomego zaprosić do drogiego lokalu, gdzie kogoś może być nie stać, ale w stosunku do randoma z tindera nadal to nie ma sensu
  • Odpowiedz
„Płaci ten kto zaprasza” to najgłupsza rzecz jaką ludzie powtarzają. (...) Jaki to ma niby sens?


@Dziewczyna_Tyraxora: Jakby ktoś mnie zaprosił na wesele i miałbym zapłacić za "talerzyk" na wejściu to bym wyszedł. Tak samo jakby mnie ktoś zaprosił na piwo tylko sam miałbym sobie je kupić. Jak kogoś zapraszam do siebie to jedzenie jest naszykowane a alkohol polany. Jak zapraszam kogoś na obiad to po prostu stawiam obiad bo to
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora: No właśnie to próbuję tu opisać, że jak ktoś ma problem z pieniędzmi, nie wie czy płaci zapraszający, czy zapraszany, czy obydwie strony, to niech zabiera gdzieś, gdzie tych pieniędzy nie trzeba.Problem znika.
  • Odpowiedz
@aarahon: na ślub nie przynosisz prezentu? to się niczym nie różni od płacenia za siebie, bo nikt na ślubie nie zarabia

Dlaczego jak ktoś mnie zaprasza mam płacić za siebie skoro bez tego zaproszenia nie poszedłbym tam zjeść?

nie wiem może nie masz znajomych i nie umiesz robić normalnych relacji xD
  • Odpowiedz