Wpis z mikrobloga

#koszula #garnitur #wesele #modameska

Panowie, gdzie kupić koszule do garnituru? #!$%@? sie znam, ale rozum podpowiada mi, że sieciówy - #!$%@?.
Co sądzicie o #poszetka? Chociaż stosunkowo drogo się wydają. Plus taki że jestem z Wrocławia to mógłbym pójść przymierzyć.

Ewentualnie coś takiego?
https://suitsupply.com/pl-pl/men/shirts/koszula-royal-oxford-slim-fit-biala/H9302.html

Chciałbym dopasowaną, z dobrym krojem. Wolę dopłacić niż przycebulić i wyglądać jak łajza.
  • 6
  • Odpowiedz
@pionas1337: SuitSupply, Poszetka to zawsze będzie dobry wybór, to świetne rzeczy, ale tak jak powiedziałeś swoje kosztują. Polecam zapoznać się ze sklepem Martin & Moore - tańsze ubrania, ale naprawdę porządne.
  • Odpowiedz
@pionas1337: W koszuli są 2 ważne rzeczy: żeby cycki nie prześwitywały i żeby dobrze leżała.
Bez przymiarki rzadko kiedy widać choć podobno suitsupply bardzo dokładnie trafia z wymiarami zdalnie.

Gx
  • Odpowiedz
Chciałbym dopasowaną, z dobrym krojem

@pionas1337: pytanie jeszcze jaką masz sylwetkę, ale generalnie zamiast szukać idealnie dopasowanej to prościej będzie oddać na poprawki krawieckie. niektóre sieciówki mają już to w cenie, ale to nie są jakieś drogie rzeczy. ja tylko raz trafiłem na koszule, które na mnie idealnie leżały i jest to firma OMEGA
  • Odpowiedz