Wpis z mikrobloga

Jak namówić niebieskiego na wakacje za granicą? Lubię podróżować a niebieski twierdzi że czasem by gdzieś pojechał ale on najlepiej odpoczywa w domu (i to coś robiąc, drewno porąbać czy coś). Dla mnie urlop to czas na zajęcie się swoimi hobby i zainteresowaniami a nie obowiązkami domowymi, koszenie trawy czy układanie drewna to nie na urlop i póki jestem młoda to chcę korzystać z życia i pojechać gdzieś. Ponadto boi się latać samolotem a ja chętnie polecę. Jakie argumenty mogą do niego przemówić? Czy jeśli kategorycznie nie będzie chciał ze mną gdzieś jechać to czy to źle by wyglądało jakbyśmy niektóre urlopy spędzali osobno bez dostosowania się do drugiej połówki, oraz czy jest możliwość poszukania w internecie ludzi chętnych do wyjazdów, bo wiadomo, że w ekipie bezpieczniej?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podroze #zwiazki #zainteresowania #pytanie
  • 33
  • Odpowiedz
Dla mnie urlop to czas na zajęcie się swoimi hobby i zainteresowaniami a nie obowiązkami domowymi


@AlienFromWenus: A to nie powinno być tożsame dla słabszej płci? Pranie, gotowanie, zmywanie, mycie okien i podłogi to są ambitne wyzwania które z łatwością mogą stać się twoim hobby. Niebieski ma rację, a tym do kuchni gary szorować, sio
  • Odpowiedz
@klepie-biede: przecież takie nic nie wnoszące do życia nudne i powtarzalne czynności to najgorsze co może być. Rutyna uwstecznia i powoduje depresję, natomiast różnorodne wyzwania pobudzają kreatywność. Jak niebiescy są tacy mądrzy to niech sami myją okna i podłogi xd
  • Odpowiedz