Wpis z mikrobloga

Jak namówić niebieskiego na wakacje za granicą? Lubię podróżować a niebieski twierdzi że czasem by gdzieś pojechał ale on najlepiej odpoczywa w domu (i to coś robiąc, drewno porąbać czy coś). Dla mnie urlop to czas na zajęcie się swoimi hobby i zainteresowaniami a nie obowiązkami domowymi, koszenie trawy czy układanie drewna to nie na urlop i póki jestem młoda to chcę korzystać z życia i pojechać gdzieś. Ponadto boi się latać samolotem a ja chętnie polecę. Jakie argumenty mogą do niego przemówić? Czy jeśli kategorycznie nie będzie chciał ze mną gdzieś jechać to czy to źle by wyglądało jakbyśmy niektóre urlopy spędzali osobno bez dostosowania się do drugiej połówki, oraz czy jest możliwość poszukania w internecie ludzi chętnych do wyjazdów, bo wiadomo, że w ekipie bezpieczniej?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podroze #zwiazki #zainteresowania #pytanie
  • 33
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: samej się boje, bo to niebezpieczne, chętnych brak a jak się trafi to zaraz może być problem ze przecież z kolegą sam na sam nie wolno bo to może być przyszły bolec na boku nawet jeśli nie. Niebiescy mają problem z zaufaniem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ty to masz problemy pociąg albo samochód , pierwsza wycieczka może być do bratysławy lub budapesztu jeżeli ma być zagraniczna , a jeżeli mała po polsce to może być szlakiem orlich gniazd , lub na wekend toruń , płock , etc , kazimierz dolny , ruda śląska można też jak ludzie pojechać pod namiot , np nad jeziorko wokół którego biegał sam jaruzelski, czasem mi sie wydaje że dzisiejsi 30
  • Odpowiedz
  • 2
@AlienFromWenus Matko, ale ty jesteś marudna. xD
Tak nie, bo coś tam, tak też nie, bo coś tam innego, łe łe łe.
Tak chcesz podróżować, to sobie podróżuj, co za problem? Znajdź sobie koleżanki, które też lubią tak spędzać czas i hejo albo jedź sobie sama gdzieś w Europie.
A jak koniecznie chcesz jeździć z facetem i to jest tak ważne, to się rozstań z obecnym i znajdź takiego, co też lubię
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus To sobie poszukaj na jakichś grupkach na fb, gdzie ludzie też szukają towarzystwa do podróży.
Ale lepiej narzekać, że tak źle i tak niedobrze, a w ogóle to za trudne. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz