Wpis z mikrobloga

  • 0
@1masa: hmm myślisz że hołownia gdzieś wyżej zajdzie żeby być na tyle istotny?

Chyba, że chytry lis dopiero się objawi (może mentzen XD )
@LZBNZ: Nostradamus pisał o konsolidacji partii politycznych, z pięciu miało być 3 a potem tylko 2 partie, lewica, po i Hołownia się połączą, konfederacja też się przyłączy albo do PiSu albo do PO i będą dwie partie, po konsolidacji wybiorą nowego lidera i na pewno będzie to ktoś kto jeszcze nie rządził, podejrzewam Hołownie bo on miał być chyba księdzem ale coś nie pykło. Chytry Lis ma zniszczyć Kościół Katolicki i
  • 1
@1masa: Chyba nie tyle zniszczyć, co po prostu "odsunąć" od państwa :D

wtedy Dyktator ma uratować polskę na chwilę wprowadzając do niej islam, skłócony naród pewnie będzie protestował ale w ten sposób polska uniknie większych obrażeń podczas 3 wojny
@LZBNZ: Ale to jeszcze trochę potrwa, z moich obliczeń wynika że wybuch III WŚ to rok 2037. Ale gen dyktator będzie już rządził przed jej wybuchem
  • 0
@1masa: Mi się wydaje że nastąpi to trochę szybciej, bo niebawem islamski napad na europę i wtedy dyktator. 3 wojna będzie w okolicach 2030 roku (2028 może?) Ruski do tego czasu całkiem się osłabią i chiny rozpoczną swój marsz. :D
@LZBNZ: Nie może być tak szybko. 10 lat od zniszczenia wojsk NATO na terenie obecnego Iranu,Iraku,Afganistanu. Najpierw ma się ujawnić Mahdi co prawdopodobnie się stanie po osłabieniu Rosji. W Polsce ma w tym czasie jeszcze rządzić głupiec, chytry Lis, wąsaty, gen dyktator. Ja to już przeliczałem na różne sposoby łącznie z latami św liturgii, mi wychodzi 2037r. Suma cyfr to 3 i jest podzielne przez 3 też się zgadza 2+3+7=12=3
@LZBNZ: A i jeszcze w Rosji ma wybuchnąć wojna domowa i Chińczycy będą pomagać Rosji przywrócić porządek. To będą wydarzenia które odwrócą uwagę mocarstw od bliskiego wschodu, wtedy ujawni się Mahdi, obali władzę w Pakistanie i zacznie podbijać kolejne państwa muzułmańskie. Podczas podbojów, pomoże zachodowi pokonać Iran. To jeszcze trochę potrwa.
@1masa:

A to nie jest tak, że to tylko 2 ostatnie cyfry roku miały być podzielne przez 3 aby odszyfrować właściwą datę? No i o jakim fragmencie mówimy (z tym chytrym lisem), bo ja już lata tego nie śledziłem i totalnie nie pamiętam analiz przepowiedni - pamiętam tyle, że to wypadnie w tymi wieku (czyli raczej za mojego życia) i jakimś cudem nasze bagienko uniknie zniszczeń podczas 3WŚ (najgorszej ze wszystkich
A to nie jest tak, że to tylko 2 ostatnie cyfry roku miały być podzielne przez 3 aby odszyfrować właściwą datę?


@Lulz1: Nie, suma cyfr to 3 i ma być podzielna przez 3. To tylko artruza spekulował że pierwszą liczbę można pominąć bo w średniowieczu często ją pomijali przy datowaniu. Mnie zastanawia bardziej początek upadku dolara, mars w trzecim stopniu znaku Panny w opozycji do Neptuna i że będzie pełnia księżyca
@1masa:

Że niby w tym roku ujawni się wielki Mahdi? Daty się nie zgadzają, no i wiele innych rzeczy... Jeszcze na apokalipsę się trochę poczeka :D
@Lulz1: Nie, zastanawiam się czy dolar nie zacznie mocno tracić na wartości w tym roku, mahdi to lata 2026-2027. Przez złą walutę ma się rozpocząć wojna domowa w USA ale nie od razu bo Nostradamus pisał że to będzie tylko podłoże (zarzewie) późniejszych zmian
  • 0
@1masa: skoro hołownia tak sukcesywnie prze do góry to może okazać się niebawem że zostanie premierem i naszym przepowiedzianym chytrym lisem ( ͡º ͜ʖ͡º) Wtedy już będzie pewne że około 2030 będzie nieciekawie
@1masa: Jak czytałem całą reintepretację przepowiedni Nostradamusa to najbardziej prawdopodobna data to 2030 lub 2031 bo najczęściej skłaniało się ku tym datom. Ale to tylko czysty subiektywizm i niczym nie poparta intuicja. Przed III Wojną Światową mają się rozlewać małe konflikty po świecie muzułmańskim i być może właśnie mamy szansę widzieć tego już taki większy początek. Przecież z perspektywy historii np. za 500 lat, epizod Państwa Islamskiego będzie pewnie powiązany z
  • 0
@xaliemorph: @1masa @Lulz1 Miraski tak mi się przypomniała nasza dyskusja z lipca. Po obejrzeniu kilku filmików co Hołownia wyprawia w sejmie - mam wrażenie że trzyma wszystkich za mordy i nasunęła mi się taka myśl.

Może to on jest tym dyktatorem z przepowiedni? "chytrym lisem" może jest morawiecki który wraz z obajtkiem zgarniał państwowe pieniądze?

Hołownia wydaje się że ma parcie na bycie prezydentem w 2025. Wtedy akurat do 2030 by
@LZBNZ: Ja już podczas lektury wcześniej X lat temu, mimo że nie potrafiłem za cholerę dopasować to jednak próbowałem na siłę się zastanawiać czy Sikorski by pasował. I teraz jak ma wrócić na stanowisko MSZ to mam takiego powiedzmy flashbacka że może to takie totalnie nie jest nierealne. I to mimo tego że nadal mi to nie bardzo pasuje. Ale co jak co ale Sikorski to pewnie szybko by się dogadał
@LZBNZ: chytry lis to Hołownia, miał nim być niedoszły ksiądz, na początku ma być cichy i spokojny a po odejściu Tuska ma przejąć władzę i być dyktatorski