Wpis z mikrobloga

Ryszard Petru, młot na konfederatów. Jako jedyny polityk nie poprzestaje na (słusznym) wyzywaniu konfederatów od faszystów i onuc, a rozbraja konfederackie mity - pokazuje, że ich program to tani populizm, a liderzy to niezbyt lotni chłopcy. Największy polityczny come back ostatnich lat.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
NieBojeSieMinusow - Ryszard Petru, młot na konfederatów. Jako jedyny polityk nie popr...

źródło: ryszard-petru-3

Pobierz
  • 85
tymczasem Swetru będąc politykierem przez 4 lata w Sejmie nie zrobił nic ze swoich pomysłów a został tylko przystawką Platformy

@xDawidMx:
A #!$%@?ł coś? Bo PIs już podwyższył juz ponad 45 podatków i zrobił ponad 1000 afer.
Tymczasem z największe wady jakie pamiętam z Petru to:
- przejęzyczył się z 3 królami,
- poleciał na wczasy podczas tylko symbolicznego protestu.
Jak to się ma do tego:
https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/
@xDawidMx:
Patrząc na PIS i podchodząc realnie, czasem mam wrażenie, ze jedyne czego oczekują od polityków, to by nie psuli prawa i nie podnosili podatków, #!$%@? już udawane obniżanie. Tak jak PIs, obniżył 1 podatek, by podnieść 45 zwiększając opodoatkowanie z nawiązką.
Wiem mam już w dupie to, że ktoś nie obniży podaktów do 10% i nie wsadzi 300 posów do więzienia. Nie jestem juz dawno wyborca konfy, co wierzą w
@NieBojeSieMinusow: Przecież każdy kto przesłucha debatę Petru z Wawrem zobaczy, że Petru nie wiedząc już czego się czepić i będąc brutalnie pociśniętym zaczął krytykować... dobrowolny ZUS, bo państwowy przymus lepszy xDDD Liberał.
tymczasem Swetru będąc politykierem przez 4 lata w Sejmie nie zrobił nic ze swoich pomysłów a został tylko przystawką Platformy


każdy siebie wart w polityce a gdy przychodzi co do czego to siedzi jak mysz pod miotłą


@xDawidMx: identycznie wojskowi, generalowie brylujacy w mediach, radio czy YT podcastach- uja zrobili, zero reform przeprowadzili, zli poitycy nie pozwolili, ale tera to ja bym jako general zmienil wszystko i wszystkich
@NieBojeSieMinusow: ja tam myślę, że konfederacja to ruskie, że pis to usa/żydowskiealbo ruskie, po to niemieckie, a skoro rosja z niemcami trzyma sztame to ryszard z korwinem sobie piją po kryjomu dobre wina razem i tak się to kręci