Wpis z mikrobloga

@roman_erotoman

ta, te rowery to zwłaszcza zimą


Kolejny ignorant. Pogoda nie jest problemem jak masz rozbudowaną infrastrukturę a ddry nie są traktowane jak składowisko śniegu z ulic i chodników.
Jak mieszkając tak blisko Szwecji, Finlandi, Norwegi można #!$%@?ć kocopoły że zima wyklucza rower xDD
PL jest nienaturalnie wysoki


@wap_eeL: bzdura. Cepik ma masę martwych dusz które zaburzają statystyki.

@xqwzyts mam kupić miejsce wszędzie gdzie mam potrzebę pojechać?

@kantek007
W moim bloku jest 400 mieszkań. Niech każdy kupi miejsce dla siebie i gościa. Niektóre mają więcej niż 1 samochód na mieszkanie.
Oznacza to parking na 1000 samochodów dla jednego bloku.
To dopiero będzie marnotrawienie przestrzeni.

Każda taka rewitalizacja w Wawie jest mega pozytywnie


@Sebastix: XDDDDDD
@tekserew: Akurat w Warszawie jest na tyle dobrze rozwinięta komunikacja miejska, że jeżeli nie pracujesz poza Warszawą to auto na co dzień jest raczej niepotrzebne. Średnio raz na 3 miesiące przyjeżdżam do Warszawy na tydzień i tak jak zostawię auto to raczej go nie ruszam. Fakt faktem, stolica jest chlubnym wyjątkiem od polskiej reguły, bo w większości naszych miast niestety nie da się funkcjonować bez samochodu, chyba że kogoś jara dojazd
mam kupić miejsce wszędzie gdzie mam potrzebę pojechać?


@modzelem: nie ma w mieście miejsca, żeby każdy kto czuje potrzebe jeździć samochodem po same drzwi się zmieścił.
Jak masz taką potrzebę, że musisz jechać tam gdzie jest ciasno a dojeżdża metro,tramwaj czy autobus no to licz się z kosztami.
@tellet: zastanów się jak dyskutujesz jak od razu zaczynasz z takimi emocjami.
Albo dotknij trawy albo wydoroślej. Wyobrażasz sobie tak rozmawiać z obca osobą w twarzą w twarz? Wyglądałbyś na nie poważnego człowieka
@Kantar:

Wyglądałbyś na nie poważnego człowieka

No ty za to na bardzo- tak przynajmniej się tobie i twojemu kółeczku adoracji wydaje. Tymczasem społeczeństwo, które niestety rzadko kiedy się wypowiada "zbiorowo" i przez to pozwala takim małym grupkom terroryzować okolicę swoimi idiotyzmami, takich ludzi nie trawi..
Czytając kolejne idiotyzmy o tym, jak to "by powstały miejsca DLA SPOŁECZNOŚCI" to już od razu wiadomo, że idzie kasa do przewalenia na nikomu niepotrzebne badziewie,
Zawsze mnie bawi że ludzi którzy podejmują takie decyzje nigdy nie zobaczycie na rowerze czy w zbiorkomie, tylko będą #!$%@?ć na sygnałach pomiędzy robakami stojącymi w korku xD.