Wpis z mikrobloga

@morgiel: Bzdura. Emil juz pokazywal na YT jak tam dziewczynki maja "bezpiecznie". Japonce to zwierzeta jesli chodzi o traktowanie kobiet.

(Nieowie ze to zle. Ale badzmy obiektywni. Hihi.)
  • Odpowiedz
@Niedobry:

In 2014, rape rate for Japan was 1 cases per 100,000 population

In 2021, the rate of forcible rapes in the United States stood at 43.5 per 100,000 inhabitants

During the years 2013-2017, Sweden averaged 64 reported rapes per 100,000 inhabitants

In 2015, rape rate for Poland was 3.2 cases per 100,000 population


aha

ale JAPOŃCE TEŻ GWAŁCOM
tyrytyty - @Niedobry: 
 In 2014, rape rate for Japan was 1 cases per 100,000 populati...

źródło: biali_tez_gwalco

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 38
@morgiel:

Lepper, gdyby żył, powiedziałby pewnie coś w rodzaju:
To takim małym siurem można w ogóle zgwałcić? He he he
  • Odpowiedz
  • 43
@Niedobry: dodać jeszcze trzeba że dotychczas definicja gwałtu w Japonii brzmiała jako "stosunek z użyciem siły". + Kwestia kultury o której piszesz.
Ale dla wykopka sprawa jest oczywiście prosta, zwłaszcza jak sobie statystyki ustawi pod tezę
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Wątpię, że większość przypadków jest tam zgłaszana. Nie bez powodu pojawiły się specjalne przepisy chroniące kobiety jak np. specjalne wagony tylko dla kobiet czy fabryczne uniemożliwienie wyłączenia dźwięku robienia zdjęcia telefonem. Wiec gwałty może nie ale molestowania jest tam na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: Skąd takie info?
@Maslacki: Dokładnie tak wynika z mojego riserczu, problem macania był i dalej jest poważny ale poważną przestępczość z użyciem przemocy (w tym gwałt) ten kraj ma na promilowym poziomu.

We wtorek tam lece na 3 tyg wybadam co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie chodzi o samo gwałcenie tylko bardziej o creepów i stalkerów co walą konia po krzakach.


@ZlotyJakub: przecież normictwo krzyczy tutaj co chwila, że ruchanie w miejscach publicznych jest gut, więc walić konia już nie można? Dyskryminacja
  • Odpowiedz
  • 1
@tyrytyty w Japonii nie traktują poważnie zgłoszeń gwałtu a kobiety boją się zgłaszać gwałty i stąd tak mało przypadków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@morgiel: super, ale nikt nie bierze pod uwagę, że ze względu na brak migrantów ten kraj nie będzie istnieć za jakieś 120 lat.
W tym roku będą prawdopodobnie 1mln obywateli na minusie bo tak im demografia pada.
  • Odpowiedz
ale JAPOŃCE TEŻ GWAŁCOM


@tyrytyty: w japoni legalna jest prostytucja i wokół tego gnieździ się cały ciemny biznes. Nie wiem na ile to prawda ale również w takich filmikach "podróżników" słyszałem że ludzie są porywani i zamykani w burdelach. To że gwałty nie są zgłaszane nie musi oznaczać że świat przestępczy wokół usług seksualnych nie działa. A tam mogą się dziać rzeczy nie gorsze od gwałtów.
Sam nie wiem, powtarzam co
  • Odpowiedz