Wpis z mikrobloga

@kamil150794 jak jestes niepelnsoprawny, to umyslowo cofasz sie do iq murzynow, a wtedy gore biora zapedy naturalne, w tym chec do ruchania. Moja ciotka pracowala z takimi dzieciakami. Zawsze jej sie dziwilem, skad u niej chec i zamilowanie do tego. Nie jeden debil tam udawal, ze kopuluje sie nia robiac to na nodze jak pies. Najgorzej bylo z tymi w okresie dojrzewania, bo potrafili z penisem na wierzchu latac i sie szczerzyc.
@kamil150794: masz wiele racji w tym co piszesz. Dziecko niepełnosprawne nie dość, że samo cierpi 40-50 lat zanim umrze, to takie dziecko potrafi obciążyć całą rodzinę. Cała rodzina skupia się na wieloletniej opiece nad takim dzieckiem zamiast żyć i korzystać z życia. Ja mam poważną, dziedziczną wadę genetyczną. Należę do prywatnej grupy na facebooku, gdzie piszą ludzie z całej Polski z ta samą chorobą jak moja. I wiesz co? Jakieś 90%
@kamil150794: niestety ale spory odsetek osob ktorym rodzi sie niepelnosprawne dziecko nagle orientuje sie, ze nie beda zyc wiecznie, wiec wspanialomyslnie robia kolejne dziecko zeby moglo byc skazane na bycie wiecznym opiekunem dla rodzenstwa. W takich przypadkach bardzo czesto okazuje sie, ze dziecko nr. 2 rowniez jest chore, wiec albo laduja z dwojka niepelnosprawnych albo robia kolejne ktore rowniez jest gra na loterii. To jest bardzo czesto pomijany aspekt - niepelnosprawnosc
@kamil150794 czyli nawet jak jest się niepełnosprawnym i ma się przeszczep pluc to
Jednak można być kochanym i mieć partnerkę.
To co powiedzieć setkom stulejarzy spod tagu #przegryw jesli sampelnosprawni i wystarczyłoby, żeby wzięli się za siebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kamil150794 No przeczytałem :) większość płaczków z tagu #przegryw tez wyglądałoby na chadlite jakby o siebie zadbało i gdyby mieli coś więcej do zaoferowania oprócz nienawiści do świata i kobiet w szczególności :))
W komentarzach oczywiście pojawia się magiczna porada: TERAPIA, BRO!


@kamil150794: człowieku, o czym ty bredzisz? I o jakie normictwo chodzi typowi ze screena? Przecież to wysropki konfiarskie chcą zakazywać aborcji i zmuszać kobiety do rodzenia nawet bezmózgich ciał. Normalni ludzie wiedzą, że niepełnosprawność jest problemem dlatego z jednej strony chcą dbać o większą akceptację i brak barier dla takich osó, a z drugiej są za aborcją.
@kamil150794: @senselessness: @Turkotka @Valfoutre Nie znam się wiec się wypowiem, pan niepełnosprawny ma racje, możesz być niepełnosprawny i chwilami szczęśliwy ale suma summarum widzisz swoja niepełnosprawność, widzisz reakcje ludzi i to ze raczej jesteś ciężarem, ze nikt szczerze cie nie zechce itp. Komentarze tam szczególnie kilku pań przerażają. Chłop chce sie wyżalić a te mu piszą ze na #!$%@? dupę zawraca skoro nie chce pomocy. Jak może pomóc komukolwiek terapia,