Wpis z mikrobloga

#gielda #waluty #nieruchomosci

witam, szukam ludzi oszukanych przez @Vateusz23. Wierząc w jego porady finansowe kolportowane na portalu wykop.pl, wymieniłem wszystkie swoje oszczędności na USD. Ostatni duży pakiet, brałem w okolicy 4,5 zł, gdy Vateusz opublikował poniższą poradę inwestycyjną, z której wynikało, że na USDPLN mamy już dołek i taka okazja może się nie powtórzyć przez najbliższe kilka lat. Pieniądze były przeznaczone na moje wymarzone mieszkanie, jestem załamany, kiedy mogę spodziewać się powrotu USDPLN na 5zł?
maniek74 - #gielda #waluty #nieruchomosci

witam, szukam ludzi oszukanych przez @Vate...

źródło: usdp

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@maniek74 Chcesz go pozwać? Obawiam się że nie masz żadnej podstawy prawnej. Nie podpisywałes z nim umowy na doradztwo z klauzula że pokryje straty.

Poza tym: dywersyfikacja. Nie ładuje się wszystkich oszczędności w jedną rzecz.

Poza tym NIKT na świecie nie ma szklanej kuli.

Mialem taka sytuację że na początku 2022 kiedy wszystko wskazywało już że będzie wojna i byłem pewien że USD urosnie mocno to wymieniłem 1/4 oszczędności bo bałem się
  • Odpowiedz
  • 1
@Misza128 tak, mój prawnik ma już gotowy pozew

Ja rozumiem, ze nikt nie ma szklanej kuli, ale tez nie każdy kolportuje tego typu wpisy, w komentarzach podawał kolejne argumenty i wyśmiewał ludzi, którzy twierdzili, ze USDPLN może się jednak umocnić, to wszystko brzmiało tak wiarygodnie, a ja byłem taki naiwny :(
  • Odpowiedz
  • 10
@Misza128 doradztwo inwestycyjne bez licencji czy cos takiego, prawnik twierdzi, ze dzięki bogatej historii wpisów jak w tym wątku, będzie można dojechać typa
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @pawlo74 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że bitcoin będzie ciągle rósł. Kupowałem bitcoin po 36500 $$... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na
  • Odpowiedz