Wpis z mikrobloga

@byferdo no i proste.
Teraz tylko szkoda mi ludzi, którzy wszędzie piszą, że to pieszy jest odpowiedzialny. Gość wręcz skręcał w stronę tego pieszego, bo chciał ominąć słupki.
@Faenskaphet jeździłem dużo po Krakowie i nawet gdy remontu nie było, wlecenie stówka na ten most było mocno niebezpieczne. Wąsko, obok wały, więc sporo ludzi. W stronę ICE jest lekki łuk w lewo, rozwalone tory i podbicie asfaltu na łączeniu z mostem. Do tego oskarek nie ogarnął że 200kg z tylu mu nie pomaga lataniu po mieście. Nawet bez remontu zanurkowowałby w Wiśle, jakby amory z tylu dobiły do końca przy takiej
@kura-borzenka: ciekawi mnie tylko których kumpli zabrał ze sobą, zazwyczaj latali jak #!$%@? z czarnym Seatem z absurdalnie głośnym wydechem i jakimś małym sportowym Fordem, czasami też se srebrną Audicą. Kojarze ich wszystkich bo jeździłem troche na na taxi a mieszkam na obrzeżach i wieczorami tankowałem w tamtych okolicach, te łajzy zawód dziani starzy brawurowa jazda od stacji do stacji i szukanie #!$%@? do dupy, obeszło się bez ofiar postronnych i