Wpis z mikrobloga

#bieganie
Sobotnie poranne wybieganie. Oddałem do serwisu zegarek i musiałem biec na samej stravie. Tak jak przypuszczałem bieganie z telefonem ssie pałke bo na 6 km pokazało mi tempo 3:49 a ja raczej zwalniałem niż przyspieszałem także faktyczne tempo było raczej w okolicach 4:45. Polecam serdecznie serwis garmina bo przyjęli zegarek do naprawy bez żadnego dowodu zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uważajcie dzisiaj na siebie bo słońce daje popalić
profaza - #bieganie
Sobotnie poranne wybieganie. Oddałem do serwisu zegarek i musiałe...

źródło: Screenshot_20230715-092552600 (1)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@profaza: Widocznie masz źle skonfigurowany telefon (HINT: wyłączenie oszczędzania baterii dla aplikacji, praca w tle).
Ja za to nie wyobrażam sobie biegania bez telefonu, mimo iż pomiary robię w zegarku. Przecież trzeba czegoś słuchać, a w zegarku co najwyżej wgrasz muzyczkę.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Hmm, nie za bardzo wiem jaki jest zamysł Twojego pytania, domyślam się, że chodzi Ci o to, że jeśli mam któreś z powyższych to w trakcie biegania mam się koić błogą ciszą? ;) Odpowiadając na powyższe - tak, mam.
  • Odpowiedz
@profaza: To dziwne, bo w końcu telefon ma dostęp do wszystkich systemów nawigacyjnych (wiem, że niektóre Garminy też to już mają), w dodatku wspomaganie A-GPS. Używam w telefonie GPS do określania wysokości n.p.m w górach i telefon mi bardzo precyzyjnie podaje, na pewno lepiej niż zegarek (niby pomiar jest barometryczny, ale wszystko fajnie do czasu jeśli poruszamy się w okresie zmiany pogody).
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny:
Miałem okres w życiu że pracowałem na budowie i zawsze mnie bawiło że każdy fuckowiec zawsze narzekał że jak to już nie może słuchać gadania żony/dziewczyny czasami nawet matki.
Ale pierwsze to włączali radio jak zaczynali dzień.

Ja trochę biegam. O wiele krócej wolniej.
Ale lubie ciszę.

Ale z drugiej strony kim jestem żeby mówić komu co ma robić podczas biegania.
  • Odpowiedz