Wpis z mikrobloga

Facet 10-15 lat mlodszy to dobry materiał na partnera do stałego związku?
Czytam ten opis i z jednej strony kobieta szuka stałego związku, za brak powściągliwość i diabełki i buziaki w wiadomościach chce dawać bany, a z drugiej strony świeci cycem na kilku zdjęciach i szuka faceta nawet 15 lat młodszego. Nic z tej logiki nie rozumiem.
#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow#randkujzwykopem #zwiazki
siemanko0 - Facet 10-15 lat mlodszy to dobry materiał na partnera do stałego związku?...

źródło: Screenshot_20230715_133327_com.tinder

Pobierz

Pytanie jak wyżej.

  • Jestem niebieski - tak 38.5% (65)
  • Jestem niebieski - nie 50.9% (86)
  • Jestem różowa - tak 4.1% (7)
  • Jestem różowa - nie 6.5% (11)

Oddanych głosów: 169

  • 13
@CloudSpanner: swoją drogą dziwne to dla mnie, bo wydawałoby się, że taka baba 46letnia nie powinna trafić czasu i energii na kręcenie, że młodego byczka do związku szuka, tylko wprost mówić o co chodzi, zwłaszcza mając takie bimbały na pewno kogoś znajdzie.

Żaden normalny dużo młodszy facet nie wejdzie z nią w związek, chyba że sponsorowany

@siemanko0
@siemanko0: Libido wysokie to nie weźmie starszego bo zejdzie na zawał w trakcie.
Nie wiem czy jest to regułą, ale ogólnie laski po przejściach w miarę tego jak się starzeją szukają coraz młodszych do związku, zazwyczaj są to chłopaki z małym doświadczeniem w relacjach damsko męskich i dają się nabrać na bombardowanie miłością.