Wpis z mikrobloga

30lat praktyki w śledzeniu #ufo przez Bernatowicza i szumne zapowiedzi - co to się wielkiego dziś w programie wydarzy, jakież ma powalające dowody...
A mamy:
- opowieść o policjantach, co jechali do burdelu i w okolicach Siedlec spotkali UFO Rekonstrukcja opowieści pokazana na resorakach, plus kilka metalowych misek i zdjęcie UFO. A takiego zdjęcia niby nie da się spreparować, bo to trudne
- krótka wrzutkę o księdzu, ktory był na innej planecie Niestety już nie żyje i wiele się nie dowiemy na której i jak tam było
- model UFO z Emilcina ( ͡º ͜ʖ͡º)
- zdjecie jakiegos kółka pokreślonego z ciał osób ponoć nieżyjących - Bernatowicza myśli, że to kod kosmitów. Ale jeszcze nie wie jaki
Generalnie dowodów Ziobro. Pokazał jedynie proste zabiegi manipulacyjne podpierane co chwilę, niczym kulawy kijem, określeniami: ja bym was nie okłamał, ja nie kłamie, uwierzcie mi, nie wierzą niedoinformowani, mam dokumenty, oczywiście on nie jest zwolennikiem teorii spiskowych.... Itd
#bekazpodludzi #ciekawostki #polska #kosmos #manipulacja
robert5502 - 30lat praktyki w śledzeniu #ufo przez Bernatowicza i szumne zapowiedzi -...
  • 10
  • Odpowiedz
30lat praktyki w śledzeniu #ufo przez Bernatowicza i szumne zapowiedzi - co to się wielkiego dziś w programie wydarzy, jakież ma powalające dowody..

(...) Generalnie dowodów Ziobro


jak dotąd to jest TLDR wszystkich historii z Ufo, trzeba tylko zmieniać nazwisko człowieka w pierwszym zdaniu.

@robert5502:
  • Odpowiedz
@robert5502 w innym filmie mówi o dowodach na reinkarnację. wymienia sny o poprzednich wcielaniach ( ͡º ͜ʖ͡º) mam wrażenie że idzie droga Podlcekiego jeszcze tylko wahadełka mu brakuje
  • Odpowiedz