Wpis z mikrobloga

Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
Pobierz ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...
źródło: IMG_4822
  • 219
@MaJeM0 Cudowne serduszko, cudowny człowiek! Gratulacje, ale uważaj, bo jak ja mojej mamie taki numer zrobiłem to prawie zemdlała. Ale ja do samego końca trzymałem wszystko w tajemnicy, nawet nie wiedziała, że kupiłem
ale jak to twoja matka nigdy nie potrafiła zapracować na mieszkanie mimo tego zdecydowała się na dzieci aby żyli w urągających warunkach a ty jej teraz remontujesz/dajesz hawirę? #!$%@?ło cię? Nigdy tego nie doceni to raz dwa powinna teraz patrzyć jak ty pławisz się w luksusach dzięki ciężkiej pracy. Nie przyszło ci kiedyś na myśl, że może nigdy jej tak na prawdę nie zależało?