Wpis z mikrobloga

Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
Pobierz ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...
źródło: IMG_4822
  • 219
@ZACIENTY_CAPSLOCK: ja pierdyle Miras, dawno tak pozytywnej rzeczy nie przeczytałem jak dzisiaj, Niech Ci sie wiedzie!
PS. skad w Tb tyle motywacji, bo z tego co napisałeś to sporo kłód po drodze a mimo to żadna Cie nie zatrzymała? Ogólnie szacuneczek straszny!
@ZACIENTY_CAPSLOCK: gratuluję! Ja w tym czasie bałam się zaryzykować i pójść w IT to teraz mam... Próbowałam teraz pójść do pracy na reklamową (AdSense i tak dalej), ale szukają z doświadczeniem. Co z tego, że się szybko uczę.
nie mogę zrozumieć jak to jest że taki margines wychodzi w życiu na prostą a ja dobry chłopak ciągle przegrany


@sruba_m3: spójrz na ilość czasu którą spędzasz na wykopie, nad swoimi postami, na ich tematykę i ich ogólny poziom - i dowiesz się wielu rzeczy o samym sobie i swojej sytuacji ¯\(ツ)/¯