Wpis z mikrobloga

Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...

źródło: IMG_4822

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
@ZACIENTY_CAPSLOCK: no i otóż to. Pewnie jesteś z tych cwaniaków co to tam zakombinuje, tam komuś zęby wybije, tu się przy wódzie z kimś dogada i wychodzisz na tym dobrze. A wszystko polane patologicznym sosem. W szkole pewnie takich jak ja gnębiłeś.
  • Odpowiedz
@ZACIENTY_CAPSLOCK: Na moim mierniku szacunku właśnie #!$%@?ło skalę... Gratulacje ziom, że pomimo życiowego błędu i odsiadki, nie dałeś się wciągnąć w toksyczne towarzystwo. Co prawda moja mama ma gdzie mieszkać, lecz chciałbym jej kiedyś sprawić radość na podobną skalę... Pozdro
  • Odpowiedz
@ZACIENTY_CAPSLOCK: znaczy ten portfel to usuń bo to tylko mierzwi typów tutaj, nie musisz nic nikomu udowadniać
Typo dobrze zaczął od tego że może masz jakieś problemy z psychiką tak robiąc jak robisz, ale jak Twoja matka się starała całe życie to ja uważam że jak najbardziej on je ma i nie ma racji w swoim gadaniu. Także wołaj na reakcję Mamy i jak się mieszkanie podoba ;)
  • Odpowiedz
@ZACIENTY_CAPSLOCK: jestes dobrym synem, bardzo fajna inicjatywa z Twojej strony, ucaluj od nas mame i niech sie jej wiedzie w domku :D daj znac, czy zadowolona, czy nie gada, jak typowa mama, ze "a to za duzo, synek, a to ty powinienes tutaj mieszkac, a to ty cos tam..." i nie daj sie jej tym razem przekonac, ze ma racje!
  • Odpowiedz