Wpis z mikrobloga

#aliexpress Hej, pytanie do ludzi którzy zamawiają częsciej z Ali. Naczytałem się na wikopie że nie ogarniają paczkomatów i są problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mi kurier mało pasuje.

Mam niedaleko domu paczkomat oklejony Aliexpressem (nawet nie wiedziałem że mają) - czy one są lepiej ogarniane niż te inpostowe, czy jednak nie ryzykować i wziąć kuriera?
  • 10
Nieogarnianie paczkomatów polega na to że geniusz sprzedawca zamiast wysłać standard shipingiem wysyła jakimś swoim gównem na adres paczkomatu, nie ma tu znaczenia do jakiej maszyny.
Ale osobiście nie trafia mi się to częściej niż może w 2-3% paczek paczkomatowych więc szanse że będą problemy nie są zbyt duże.
@DespotaAnalny: Nie. One również źle działają. Zarówno z Inpostem jak i z tymi automatami aliexpress są problemy. Problemy z automatami aliexpress polegają najczęściej na tym, że automat nie otwiera skrytki (zacina się). Ponowna próba nie jest możliwa. Infolinia kieruje do aliexpress, bo są ich własnością, a na aliexpress jest bot, który nie przybliża do rozwiązania, a konsultant nie wie o co chodzi, bo nie rozumie czym są te automaty aliexpress.