Wpis z mikrobloga

Hejka, minelo chyba juz 2 tyg odkad przepisano mi medyczna marihuane. Od stycznia 2023 bolala mnie dzien w dzien glowa (max z przerwa jedna gdzie 2-3 dni mnie nie bolala). Mialem rozne badania robione, rozne podejrzenia etc etc. wzrok, neurolog, psychiatra, TK z kontrastem ktore nic nie wykazaly. Diagnoza padla na napieciowe bole glowy / nerwica / stres. Tak jak zalecano, biore 2-3 wdechy z waporyzatora 30-60 min przed spaniem. Przez ostatnie 14 dni glowa, bolala mnie przez 4-6h jednego dnia, przez reszte dni glowa nie bolala.
Nie jestem jakos mocno fanem calej tej marihuaniny... z racji iz to troche uposledza i powoduje przybieranie na wadze(nie wiem jak walczyc z #!$%@?...) ale naprawde pomaga/pomoglo z bolem glowy. Jestem w szoku myslalem ze juz czas umierac czy cos..
Ja naprawde bylem nerwowy taki juz do granic przez ostatni rok, wszystko mnie draznilo, mialem wrazenie ze autentycznie malo brakowalo zbeym poszedl sie na kogos wydrzec za jakies halasy. Ja do kina juz dawno przestalem chodzic bo nie potrafie wytrzymac jak siedza obok mnie #!$%@? debile co szeleszcza jakimis opakowaniami i to powoduje ze ja naprawde nie moge tam wytrzymac. Wczoraj bylem w kinie pierwszy raz od wielu lat, i powiem Wam ze za mna siedzialy 2 osoby ktore byly glosny z tymi szeleszczacymi pakunkami, cos tam gadaly, #!$%@? popkorn na glos etc.. Ale wiecie co ? No centralnie nic a nic nie zdenerwowalem si ejakos na nie, nie wyszedlem z sami etc.
Ja naprawde mam wielki problem z tymi nerwami i mam tez mizofonie, i to jest takie #!$%@? C-C-C-ombo breaker ze beniz... i naprwade mi ciezko w to uwirzyc ze 'normlanieje' ... bylem u psychiatry pare mies temu i sie go pytalem ze a moze ta marihuane sprobowac, a ten mowi ze AAAA DAJ PAN SPOKOJ ... a widzial to ktos zeby to komus pomoglo ? sa jakies baania ? i takie tam.. nawymyslal ze to glupi pomysl. #!$%@? #!$%@? padalec skasowal mnie 350 zl, i elson nic nie pomogl i w pompie cie ma. a tu okazalo sie cos innego.
Takze jak jestescie tez takimi niedowiarkami jak ja, to #!$%@? wi, moze warto sprobowac/zobaczyc, a noz widelec pomoze. Bylem bardzo negatywnie nastawiony myslalem ze to tylko #!$%@? z tym ze ta marihuaneria pomaga, ale ja #!$%@? pomylilem sie.
Odnosnie mojego ZZSK, to nie jest tak ze cos leczy w tym sensie, bol dalej wystepuje, ale napewno po zapaleniu zmniejsza odrobine bol.

#wykopjointclub
  • 5
@oink_oink: Dobrze robisz. Marihuanina zawsze spoko. Mi tez koi nerwy zszargane rozowym paskiem i ogolnie #!$%@? zywotem. Lekarzem jestem sam dla siebie bo tym szarlatanom nie ma co wierzyc, jak 8 lat studiow przechlali z ludzmi im podobnymi i nauczyli sie tylko wypisywac herbapect na kaszel u dzieci. Potestuj z roznymi odmianami tak jak ja az znajdziesz doskonala dla siebie. Dobrych wyborow w zyciu zycze!
@oink_oink ojj znam temat .. napierdzielala mnie głowa dzień w dzień ze ciężko zasnąć chyba przez 2 lata … z jednej strony .. dodatkowo oko jakby ziarno piasku było i nie można się go pozbyć … #!$%@? na wszelkie dźwięki .. tupanie/basy .. diagnoza w kierunku napięciowego bólu .. pomogło po jakimś czasie Dulsevia albo Escitalopram .. ciężko stwierdzić który ..