Wpis z mikrobloga

@spudrospadreebin od roku jeżdżę tipo kombi w gnoju i mogę z czystym sercem polecić. Wczoraj wróciłem z wakacji czteroosobową rodziną i elegancko się zapakowałem. Spalanie ok. 7l, silnik 1.6 mulitjet 120KM. Myślę że w tym budżecie znajdziesz fajny egzemplarz z dobrym wyposażeniem.
@spudrospadreebin: standardowy segment C w kombii (i30, ceed, octavia), szukaj egzemplarza z małym przebiegiem i tyle. Superbik fajny i wygodny ale to już duże autko segmentu D i ciut droższe. Przypadkiem tylko nie patrz na Tipo bo to jest gruz do kwadratu

No i weź jakiś silnik benzynowy z turbinką czy to 1.4 czy 1.5 w segmencie C to już jest w miarę rozsądna jazda. Cokolwiek niżej np 1.0 turbo albo
@spudrospadreebin Za 80k to możesz sobie kupić furmankę. Prawdziwe samochody zaczynają się od 120k. Taki konkretna maszyna to minimum 150k. Poniżej 100k zostaje ci jakieś stare zgrzybiałe SuberB albo innego Ceeda. Ile to ma do 100? 9s? Myślisz, że da się tym wyprzedzić? Jeszcze pewnie jakieś 2.0 w dieslu, to jest silnik do kosiarki. Jakiś podstawowy aktywny tempomat. Hello. Mamy 2023, auto samo ma pasy zmieniać. Ja mam z tył 4 poduszki
@spudrospadreebin: Kup sobie hyundaia i30 wagon 2017+ , najlepiej w benzynie 1.4. Nic Ci sie nie bedzie psuło, siedzi sie wygodnie, miejsca wystarczająco, w aucie przy 140 zaskakująco cicho. To naprawde dobre auto na ten czas z Twoimi wymaganiami.