Wpis z mikrobloga

@Vamyss: na 99% ona nawet nie wie, że jej taką zbiórke założyli, jak u mnie niedaleko wypadek się zdarzył i dziecko ledwo przeżyło to nastepnego dnia już zbiórka była o k tórej nawet rodzice dziecka nie wiedzieli...
Sam koszt terapii to będzie min 2 tysiące miesięcznie

Koszt wizyty u psychologa/psychoterapeuty to 200-250 za wizytę, bez jaj.

dobry terapeuta to 250zl za sejse bierze


@Vamyss: @kolorowe_jarmarki: @szmichal: W Jakich miastach są takie ceny? W Moim mieście ok. 100k ludzi ceny po podwyżkach niedawnych są w okolicach 150zł średnio.

Żeby Cię trochę uspokoić z 3 miesięcy niech będzie nawet 12 miesięcy żebyś się lepiej poczuła.


@lIENll: Takie
@Vamyss: 30 tysięcy to roczna egzystencja na poziomie przegrywa.
Biorąc pod uwagę że zawodowi wojacy, a nawet specjalsi dostają dożywotniego #!$%@? po kilku bojach myślę że to nie jest wygórowana kwota.
To zbiórka, każdy może wpłacić, każdy może nie wpłacić, nikt ci siłą nie zabierze.
@Reezu sorry, ale co ty wypisujesz, już ją zdiagnozowałeś, że na pewno będzie miała to i to XD ptsd nie diagnozuje się po jednym dniu bycia w szoku, ale wykopki już wiedzą.

zobacz sobie statystyki ile osób cierpi na ptsd, bo nie, nie każdy, kto był świadkiem czegoś strasznego ma ptsd. tak może je mieć, bo sytuacja była #!$%@?, ale nie nie musi, więc może nie stawiajcie sami diagnozy, eksperci? xD

plus
ptsd nie diagnozuje się po jednym dniu bycia w szoku, ale wykopki już wiedzą.


@fuechsinn: No tak, przepraszam. Na jej oczach został zabity mężczyzna z którym była dwa lata przez mężczyznę z którym była kilka lat temu w związku. Na pewno nie ma stresu pourazowego. Wpadła w lekką depresję spowodowaną jesienią.

plus skąd cena 150 zł miesięcznie na leki? jakie leki od psychiatry tyle kosztują miesięcznie? ssri to 5-15 zł z
@Reezu

pieniądze pewnie wyda na nową Teslę X z autografem od samego Elona Tuska z Ricka i Mortyego


tak, tak. gdzie napisałam cokolwiek w tym stylu? może sam się zacznij leczyć, bo masz urojenia.
@Reezu jaki zestaw leków będzie kosztował 150 zł? odpowiesz na jakiej podstawie wyliczenia?


@fuechsinn: Z nudów Ci odpiszę, jak się psychiatrze będzie nudzić to przepisze Wellbutrin XR w dawkowaniu 300mg. Dalej mi się już nie chce
@Vamyss ale wy jesteście #!$%@?ęci, przyjaciele chcą pomóc, to jest młoda dziewczyna, pomoc na miarę możliwości naszych czasów… dzieciaki chciały dobrze, moim zdaniem świetny pomysł na wsparcie.