Wpis z mikrobloga

Leciałem w ten weekend samolotem i spotkałem się z kolejnym brutalnym potwierdzeniem blackpillu. Przy wejściu na pokład chciałem się o coś zapytać stewardessy (taka typowa Julka). Spojrzała na mój przeorany chłopski ryj z miną jak na fotce poniżej i powiedziała, że nie ma teraz czasu i żebym zajął jak najszybciej miejsce. Zaraz po mnie weszła grupka chadów i oskarków i oczywiście do nich banan na mordzie, śmiechy, small talk. Przez cały lot śmieszkowała i dokazywała z tą grupką. W końcu jeden z nich poszedł do kibla i jak wyszedł to powiedział, że nie może spuścić wody i coś się zapchało (zapewne za dużego klocka postawił). Stewardesa z uśmiechem na twarzy rzuciła się na pomoc i przepychała ten kibel. Morał z tego taki, że laski wolą łapami babrać się w gównie chada niż wymienić uśmiech i kilka zdań z przegrywem subhumanem.

#blackpill #przegryw #p0lka
PoloRL - Leciałem w ten weekend samolotem i spotkałem się z kolejnym brutalnym potwie...

źródło: temp_file8454949300346212692

Pobierz
  • 11
@PoloRL: typowa logika incela: wyglądam sam jak kupa obrażam brzydkie grube laski na swoim poziomie ale dziwię się dlaczego atrakcyjna laske kręcą oskarki na jej levelu
Ty też byś wolal żreć goffno julki niż rozmawiać z miła ale gruba i brzydka dziewczyna
@razem: zmyslone nie zmysłone typowy incel:
Obraziła mnie atrakcyjna laska więc wyzyje się na Bógu ducha winnej brzydszej xD
Do tej pory zachodzie w głowę czemu pluja wam w ryj modelki ale zemsta spada na te szare myszki xD
via Android
  • 0
@Linnior88 potwierdzasz, bo byłaś tą stewardesasą? xd
Przypominam, że odpowiedzieć pasażerowi to jej obowiązek, wcale nie musiała się ze mną ruchać od razu xD
via Android
  • 1
@Linnior88 akurat faceci mają bardzo różne gusta, mnie np. podobają się trochę krąglejsze dziewczyny (wiadomo, nie wieloryby, bo miejsce wieloryba jest w morzu). Natomiast wszystkim kobietom podobaja się tylko jeden typ faceta: chad. I nawet jeżeli nie są chwilowo z chadem to czekają na wymianę na chada
@PoloRL: Ale rację miała, jak się wchodzi do samolotu to nie czas na pytania, bo tamujesz ruch dla innych w przejściu.
To jest właśnie czas na przywitanie, uśmiech, ewentualnie krótki smal talk.