Wpis z mikrobloga

Post podsumowujący przeszczep włosów w Turcji po ponad pół roku.
Ponad 7 miesięcy od przeszczepu. Zapraszam do moich wcześniejszych postów również TUTAJ i TUTAJ
Jestem ogólnie bardzo zadowolony z rezultatów, oceniłbym na 9/10. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to mała dziurka na linii włosów (zdjęcie załączam w komentarzach). Może jeszcze coś wyrośnie z tej dziurki, jakieś mieszki włosowe widać tam.
Kontakt z kliniką 10/10, sami pytają się co i jak, bardzo profesjonalnie. Zaniechałem brania minoxidill, ale raczej z uciążliwości spreju i zapominalstwa. Biorę tylko fina, okolo 1mg w tabletkach dziennie, żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem.
Wizualnie efekt świetny, jedna z lepszych decyzji w moim życiu, wiele moich znajomych zastanawia się również nad przeszczepem. Śmialo pytać, jeśli ktoś ma jakieś pytania, ja też szukalsm wcześniej informacji na wykopie. Polecam również przejrzeć wcześniejsze moje posty.
Przepraszam jeśli komuś nie odpowiedziałem wcześniej na priv lub komentarz, nie wchodzę już za często na mirko odkąd Bialkov wprowadził nowy wykop. Więcej zdjęć w komentarzu

#przeszczepwlosow #turcja #wlosy #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil
Szkieletor - Post podsumowujący przeszczep włosów w Turcji po ponad pół roku. 
Ponad ...

źródło: 1000006867

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 0
@jestem_studentem_prawa: jakaś tam zniżka, chyba 100 oiro. Ja biorę przez rok, później planuje odstawić i zobaczę czy efekty będą gorsze lub coś się stanie z włosami.

@av18 dobre pytanie, sam chciałbym wiedzieć. Poczekam jeszcze chwile i wyślę zapytanie do kliniki o to
  • Odpowiedz
@Szkieletor

Ogarniałeś całość bezpośrednio z klinika w Turcji czy jakiś polski pośrednik w tym był? Wydaje mi się ze widziałem pare opcji „po polsku” które załatwiały wszystko z Turcja.

Nie brałeś pod uwagę zrobienia tego w Polsce? Koszty dużo wyższe? Sprawdzałem raz jakaś klinikę w Tychach i koszt wydawał się nie być wiele wyższy ale płaciło się od włosa - słyszałem ze w Turcji stała cena niezależnie od ilości - dobrze słyszałem
  • Odpowiedz
@Buntro: wiesz, tu generalnie chodzi o jakość. Wbrew pozorom w turcji jest bardzo wysoki ogólny poziom przeszczepów. Odradzam robienie tego w Polsce. Popatrz sobie na fora i opinie ludzi.
  • Odpowiedz
@Lepper3001: o centymetr? xDD chłop ma praktycznie odbudowaną swoją linię włosów, Ty wiesz że nie u każdego to wygląda jak od linijki prosto? zobacz sobie tą fotę z Polskiej kliniki, przecież to wygląda tak nienaturalnie i śmiesznie, że na pierwszy rzut oka widać przeszczep, u opa bardziej naturalnie
JohnnyPomielony - @Lepper3001: o centymetr? xDD chłop ma praktycznie odbudowaną swoją...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lepper3001: o centymetr? xDD chłop ma praktycznie odbudowaną swoją linię włosów, Ty wiesz że nie u każdego to wygląda jak od linijki prosto? zobacz sobie tą fotę z Polskiej kliniki, przecież to wygląda tak nienaturalnie i śmiesznie, że na pierwszy rzut oka widać przeszczep, u opa bardziej naturalnie
JohnnyPomielony - @Lepper3001: o centymetr? xDD chłop ma praktycznie odbudowaną swoją...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz