Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: Też miewam, ale byłem na tyle silny/zdrowy, że sam zapisałem się do psychiatry. Żona i rodzina dowiedziała się później kiedy SSRI zaczęły działać, a moje zachowanie i styl życia zmienił się na plus, bo wcześniej bałem i wstydziłem się o tym powiedzieć.
  • Odpowiedz
@saggitarius_a: wykop w pełnej krasie. Jak ktoś zwraca uwagę na temat depresji u baby, to jest narracja, ze tylko dlatego, ze ma cipe i każdego faceta by olali. Jak Mirki się przejęły śmiercią faceta chorego psychicznie, to tez zle, bo był kiedyś znany.
  • Odpowiedz
Swoją drogą pierwszy raz uslyszlem dzisiaj o tym youtuberze.


@Krzysztof53647: bo on nagrywał kilkanaście lat temu, zaczął w tym roku w którym youtuba kupiło google i wprowadziło możliwość zarabiania pieniędzy na filmach, był chyba pierwszym polskim youtuberem który nagrywał pranki, nie było w nich chamówy jak zagraniczni itp, zdobył popularność, inni się pod niego podłapali i na nim wybili robiąc wspólne nagrania i reklamując swoje kanały, a potem po prostu przestał
  • Odpowiedz
@saggitarius_a: Tak, dlatego że jeżeli nie jesteś zdiagnozowany to nie wiadomo czy jest to choroba czy zwyczajne #!$%@?.
Przez ostatnie 10 lat społeczeństwo dojrzało do nowych problemów nowego, zachodniego świata i choroby psychiczne przestały być tabu a osoby potrzebujące pomocy mogą ją otrzymać. Jedne co musi człowiek chory to wziąć się choćby na tyle żeby po tą pomoc wyjść. Tymczasem choćby tu, na wykopie na tagach problemy psychiczne zamiast być rozwiązywane
Z.....w - @saggitarius_a: Tak, dlatego że jeżeli nie jesteś zdiagnozowany to nie wiad...

źródło: 2fpAEpJ2YImwcuH7

Pobierz
  • Odpowiedz
@r5678 No i? To że nagrywał dawno temu to bie oznacza ze powinien go znać.
Ja miałem konto na google video, które potem połączona z youtube.
Mnie takie żarty na siłę - pranki nigdy nie interesowały. Wczoraj znajomek posłał mi link do jego filmiku i powiem ci że żenada wysokiego stopnia... humor raczej dla dzieci neo.

Mimo wszystko szkoda chlopa, jutuber czy nie ale i tak szkoda.
  • Odpowiedz
Żona i rodzina dowiedziała się później kiedy SSRI zaczęły działać


@WWAldas: WTF?! Żona sama z siebie nic nie pytala? Jak się pytala o Twój stan to co mowiles?

Wstydziłeś się przed żoną? Przecież to tylko jeszcze bardziej depresję potęgowało, jak nie miałeś przestrzeni by o tym mówić
  • Odpowiedz