Wpis z mikrobloga

kiedyś mi się chciało kłócić z ludźmi na wykopie ale teraz już zrozumiałam że debil i tak bedzie debilem i mu nie przemowie do rozsądku i nawet mi się nie chce zaczynac dyskusji bo się zdenerwuje tylko że z takim debilem rozmawiam
  • 24
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

każdy ma swoje zdanie i opinie więc je uszanuj


@Sisal: sęk w tym, że nie wszystkie opinie są sobie równe: niektóre są mądre, inne głupie, jeszcze inne to kompletnie brednie. To , że są "czyjeś" nie sprawia, że są wartościowe.
I oczywiście, każdy ma PRAWO do ich wygłaszania. Ale musi się liczyć z tym, że jeśli #!$%@? bzdury to usłyszy od kogoś "#!$%@? bzdury."
  • Odpowiedz
  • 2
@laventel najgorzej to być przekonanym o własnej racji i nie odpowiadać na pytania bo uważa się że odpowiedzi są oczywiste lub zarzucać innym jednocześnie brak kompetencji bo uważa się temat za oczywisty więc uważa się że to zwalnia z odpowiedzi na zadawane pytania

w ten sposób można wpaść w pułapkę że wszyscy dookoła są debilami gdy w rzeczywistości samemu przejawia się dla wszystkich takie cechy

Przemyśl to sobie ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
  • 0
@Sisal meh, teraz dużo rzadziej wchodzę w jakiekolwiek dyskusje niż np dwa lata temu, nie mówię że nigdy nic nie pisze, bo tak nie jest, no ale jeśli już to raczej na zasadzie krótkiego komentarza bez rozpisywania się ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Glacial w moim poście nie chodzi o zbiorke xD są inne tematy, w których mnie komentarze dużo bardziej drażnią ale nawet na nie nie odpowiadam ( )
  • Odpowiedz
@laventel: DOKŁADNIE TAK SIE TUTAJ CZUJE.
Najlepsze jest to że w większości te największe spierdoxy są absolutnie przekonane o swojej racji i nawet potrafią tak sprytnie #!$%@?ć głupoty że człowiek często ma wrażenie że serio jest w błędzie i ten dureń ma racje, a potem czytasz jego wypociny drugi, trzeci raz i dochodzisz do wniosku że to nadal debil i ci ręce opadają XD

EDIT: To #!$%@? @Sisal to użyj jako
  • Odpowiedz
@laventel: myślę, że w każdym towarzystwie znajdzie się kilka osób z którymi przeprowadzisz merytoryczną dyskusję, oraz kilka z którymi nie da się racjonalnie rozmawiać. To nie tylko wykop, FB czy jakieś forum.
Należy doceniać te osoby, które mają swoje argumenty i potrafią kulturalnie je wyłożyć. Może zmienią twoje zdanie, lub Ty zmienisz ich. Resztę "śmieszków" olać i się nie przejmować.
  • Odpowiedz