Wpis z mikrobloga

#friz
Jezu, jak paczę teraz na kanały, to ekipa już kompletnie się poddała.
Herr Krzychu od miesiąca nic, ostatnie co wrzucił ma 65k xddd
Murcix walczy - jak zwykle słabo, po 50 -100 maks
Patec żyje i działa - ale on to zawsze :)
Mini majk i Nowciax dali se spokój, xd
Tromba i Marcysia - po jednym filmie w ostatni miesiąc, i już, nic
Ale...
Panią Kozłowską wywalili, xdddddddd
Już nie ma menago z ekipy, tylko swoje własne, xd. Słoodko.
  • 11
  • Odpowiedz
@HubertOlkowski: każdy narzeka na Murcix ale paradoksalnie ona jedyna coś nagrywa, jest regularna i ma pewnie swoją grupę odbiorców. Może nie jest to drugi Patec ale ja sam oglądam jej odcinki. Trochę z sentymentu, trochę z ciekawości, trochę z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@Myyychaal_1997: Miałem okazję obejrzeć jej ostatni film, szczerze pomimo tego, że takich widziałem już kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt nawet ten całkiem przyjemnie się oglądało po pierwsze mam wrażenie, że ona z tym ziomkiem byli tam dużo bardziej naturalni jak genzie na swoich odcinkach robiąc dokładnie to samo. Oczywiście zostali zjechani w komentarzach pod filmem bo Murcix robi to samo co inni a jej chłopak był nie miły rzekomo bo zachowywał się
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Dla mnie problem z Murcix jest taki, że trochę mnie odrzuca wizualnie. Ale fakt, robi to co robi, stara sie - bez ekipy ma małe zasięgi, bo kontent nie jest zajebisty, jak pateca.
plus za starania to tak.
  • Odpowiedz
@HubertOlkowski: Moim zdaniem akurat Murcix wizualnie jest w porządku, nawet widać po niej, że musiała trochę zmienić styl życia bo ma twarz taką zdrowszą i schudła trochę ogólnie jest taka jakby w sobie dużo więcej takiego wigoru miała jak wcześniej. Oczywiście, że nie jest to kontent Pateca, ale nie każdy będzie się włamywał do ruskiej bazy lub przeciskał się przez jaskinie jakieś.
  • Odpowiedz