Wpis z mikrobloga

Macie jakiegoś ogarniętego agenta nieruchomości we #wroclaw najlepiej rynek wtórny? Kredyt już mam ogarnięty w expanderze, chodzi mi o szukanie samej nieruchomości raczej na wtórnym. Kiedyś prosto z expandera dostałem super gościa ale już tam nie pracuje, teraz jest totalna masakra. Z łaską pokazują te mieszkania, znajdują same gówno (mam partnerke kompletnie niesamochodową i mi mieszkania na Zakrzowie wynajdują dzbany) no ale oczywiście na rozmowe o prowizji gały sie świecą, naprawdę bezczelność tych pijaw sięga zenitu. Jestem w stanie zapłacić prowizje, ale tylko za porządny serwis. #nieruchomosci #kredythipoteczny #bezpiecznykredyt2procent #kredyt2procent
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@nexgho 45-50, sama oferta nie jest słaba, powiedziałbym że na początku roku było dużo gorzej. Teraz najgorszym problemem jest dogadanie się z tymi ,,agentami" czy innymi gogusiami żeby w ogóle te mieszkania zobaczyć...
  • Odpowiedz
Ostatnio miałem szczęście bo umówiłem parę wizyt tego samego dnia, ale teraz dużo mi wizyt mi weszło na za tydzień dwa. Tłumaczą się sezonem urlopowym albo że aktualni lokatorzy pracują/wypoczywają.
  • Odpowiedz
  • 1
@nexgho No ja mam jeszcze ten problem, że kiedyś trafiłem na super gościa który naprawde znał sie na robocie a teraz jest kompletna masakra, naprawde taka zlewa na klienta jak na rynku nieruchomości to jest chyba tylko w urzędach. Mają totalnie #!$%@? bo i tak zawsze znajdą innego debila do ogolenia.
  • Odpowiedz
jest zlewania bo maja frajerow do placenia z obu stron ciagle pod dostatkiem to po co sie starac? Grupki FB, OLX i sam otodom juz obstawiles z powiadomieniami? Czasem sie cos trafi bez pijawek nawet. Ale czasami i pijawka moze miec cos ciekawego ale z kazda pijawka sie nie da wspolpracowac wiec widzisz, kwestia szczescia.
  • Odpowiedz
@igik1234: Ja Expanderowi powiedziałem dobranoc. Zarówno doradca kredytowy jak i mieszkaniowy mnie olali po pierwotnym kontakcie. Wspaniały pan z 13 letnim doświadczeniem poprzestał na wysłaniu 2 maili z 5 ogłoszeniami. Najwyraźniej mają wystarczająco nic nie wymagających klientów zeby mieć gdzieś każdego kto nie bierze w ciemno pierwszego lepszego mieszkania :D
Jedyny sens korzystania z pośrednika, żeby szukał za ciebie to jeśli mają jakieś oferty tylko u siebie na stronie. Więc generalnie
  • Odpowiedz
@igik1234: Znalezienie dobrego agenta nieruchomosci to chyba większy problem niż znalezienie mieszkania. Także jak dla mnie mniej nerwów i całej reszty Ci wyjdzie jak sam sobie poszukasz.

Próbowałem się pytać 3 agentów. To był jeden wielki dramat. Bardziej mi zabierali czas niż pomagali w szukaniu czegokolwiek. Żadne z podesłanych mieszkań nie spełniało tego co im wykazałem w formularzu który mi podeslali i co im napisałem że szukam. To nie chodziło o
  • Odpowiedz