Wpis z mikrobloga

#volvo #volvofanclub #samochody #motoryzacja
Jestem na etapie szukania dla siebie samochodu zajebiście podoba mi się Volvo V40. I ja już głupi jestem znajomi mechanicy odradzają mi silnik diesel 2,0 120 KM bo biorą olej. I każą szukać 1,6 115KM czy naprawdę te 2.0 są tak ze względu na budżet max 55k szukam czegoś w okolicach 2015. 1,6 prawie ich nie ma jak są to w #!$%@? daleko od wawy albo z tym badziewnym licznikiem a nie tym. Fajnym prawda to z tym silnikiem bo powoli odechciewa mi się szukać.
  • 13
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K rynek na Volvo jest w Polsce katastrofalny od kiedy pamiętam także to nic nowego. Ja szukając jakiegoś logicznego XC70/V70 poddałem się po dwóch latach, mój kolega V90 CC też w końcu szukał z półtorej roku a na koniec i tak ściągał auto z Niemiec. Także szukaj, może ci sie uda, a może nie. To jest ruletka, w tych budżetach poszukaj też Audi A3 8v, z 2.0 dieslem to całkiem porządne auto.
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K: chyba bardziej volvo od forda podbiera. Ale jak nie lubisz VAGa to bierz forda, zresztą on bardziej europejski niż niemiecki jest, z francuskimi, dobrymi dieselami.
  • Odpowiedz
  • 2
@igik1234: @v-tec Jednak kupiłem volviaczka () Boże święty jakie to wygodne i jak pięknie się zbiera ....
2.0 D2 2015 r. Trochę bieda edyszyn ale jaram się jak mrówka która znalazła 1kg cukru :) Ale bezwypadkowy

KORNI_K - @igik1234: @v-tec Jednak kupiłem volviaczka (。◕‿‿◕。) Boże święty jakie to w...

źródło: volvi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Squirell_:
-grzanie kuciapki
-grzana przednia szyba
-biksenon skrętny
-czujniki parkowania tył
-klima automatyczna dwu strefowa
-Virtual Cockpit
A no i dwie rurki wydechowe :D R-Design here ()
Kamery cofania nie mam ()
Tempomat i ogranicznik prędkości to standard więc nie wymieniałem
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K: ooo, dzięki za tipa, bo faktycznie słaba widoczność jest z lusterka wstecznego. No i nie mam takiego przycisku, ale łączę telefon z bt i sobie ze spotify muzyczkę klikam :)
  • Odpowiedz