Wpis z mikrobloga

po co nam dodatkowa patologia?


@wzdryngiwacz: Po nic. Ale jest niesamowicie zabawne jak Mati z Sebą w czapkach #!$%@? nagle zaczynają pozować na batmanów pilnujących porządku w mieście.

Brudy pierze sie w rodzinie.


@kjungst: Współczuję, jeśli masz w rodzinie kibolskich troglodytów. A w każdym szanującym się kraju od takich spraw jest policja a nie ochotnicze patrole chuliganki.
W Polszy tylko polskie sebiksy mogą zaczepiać ludzi na ulicach, demolować przystanki i drzeć japę o 3 w nocy.


@JPRW: Rozumiem, że znasz tych ludzi i byłeś świadkiem takich zdarzeń z ich udziałem i jak na porządnego obywatela zgłosiłeś to na policję? I wgl co ta za logika? Lepiej żeby w okolicy było mniej patusow niż więcej, co wydaję się oczywiste xD Ale skoro w Polsce mamy patusów od lat, to
I wgl co ta za logika? Lepiej żeby w okolicy było mniej patusow niż więcej, co wydaję się oczywiste xD


@ekjrwhrkjew: Ciężko zrozumieć, że lepiej żeby zwalczaniem patusów zajmowały się odpowiednie służby i instytucje a nie inne patusy? Chociaż przyznaję, ostatnio można mieć problemy z odróżnieniem polskiego policjanta od seby spod bloku.
@JPRW: Ja się ciebie tylko spytałem czy znasz tych ludzi? Bo nazywasz ich patusami, więc domyślam się, że ich znasz. Tak czy siak, skoro nasze służby nie radzą sobie z zwalczaniem lokalnych patusów, to jeżeli dojdą do tego jeszcze patusy z wschodu, to będzie jeszcze gorzej, tak ciężko to zrozumieć?