Wpis z mikrobloga

Gdyby jedynym sposobem aby incel wyszedł z przegrywu i zaroochał, unikając w ten sposób depresji i chęci podjęcia się prób samobójczych, był gwałt na dowolnej kobiecie kończący się ciążą, to bardziej moralne byłoby zezwolenie na gwalcenie i zapładnianie kobiet (bez konieczności płacenia im alimentów) czy zezwolenie, aby mnóstwo mężczyzn wykluczonych z rynku matrymonialnego skończyło ze sobą?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #ankieta #moralnosc #p0lka #przegryw

Co byłoby bardziej moralne?

  • Zezwolić na gwałcenie kobiet 31.4% (38)
  • Zezwolić na wzrost samobójstw u inceli 68.6% (83)

Oddanych głosów: 121

  • 20
@mackbig: bo istnieje przekonanie że nie da się zgwałcić żony, żona ma obowiązek nadany przez samego Boga uprawiać seks z mężem, jeśli nie spełnia swojego małżeńskiego obowiązku względem męża to sama jest sobie winna że mąż bierze siłą.
@AlienFromWenus:

Gdyby jedynym sposobem aby incel wyszedł z przegrywu i zaroochał, unikając w ten sposób depresji i chęci podjęcia się prób samobójczych, był gwałt na dowolnej kobiecie kończący się ciążą, to bardziej moralne byłoby zezwolenie na gwalcenie i zapładnianie kobiet (bez konieczności płacenia im alimentów) czy zezwolenie, aby mnóstwo mężczyzn wykluczonych z rynku matrymonialnego skończyło ze sobą?

bo istnieje przekonanie że nie da się zgwałcić żony, żona ma obowiązek nadany przez
@CandyToy:

Jak kobiety interesują się kosmetykami i modą, to fee bo nudne, nie mają żadnych zainteresowań, puste i głupie

Jak kobiety interesują się moralnością, filozofią, socjologią, psychologią, religią, to hurr durr fee chora psychicznie i piertolnięta xD
Jak kobiety interesują się moralnością, filozofią, socjologią, psychologią, religią, to hurr durr fee chora psychicznie i piertolnięta


@AlienFromWenus: Ty z pewnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CandyToy: a dlaczego uważasz że masz jakieś prawo do bombardowania mnie swoją opinią na temat tej ankiety? Nie pytałam się o zdanie na jej temat a ty musisz mnie uświadomić co o tym myślisz xD W doopie to mam. Jakbyś nie zauważył na wykopie panuje obwinianie kobiet za liczbę samobójstw młodych facetów którzy nie mogą znaleźć kobiety. Według incelstwa kobiety zachowują się niemoralnie. Może teraz twój mózg zatrybi, ale wątpię.
@AlienFromWenus

Jakbyś nie zauważył na wykopie panuje obwinianie kobiet za liczbę samobójstw młodych facetów którzy nie mogą znaleźć kobiety. Według incelstwa kobiety zachowują się niemoralnie. Może teraz twój mózg zatrybi, ale wątpię.


Aha. I Ty w związku z tym, jako osoba rzekomo mega przejęta rolą, postanowiłaś wyjść z inicjatywą w dwóch opcjach; gwałt kobiet lub samobójstwo. Zastanawiasz się jeszcze co z tych dwóch rzeczy jest bardziej moralne.
Nie chce już wiedzieć co