Wpis z mikrobloga

@thority: oho, po raz kolejny szczyt prawackiego humoru (czytaj: kompletny brak zrozumienia tego jak działa język)

dzisiaj używam do ciebie takich zaimków jakich używasz dzisiaj, a nie jakich używałeś miesiąc temu (pomijając że to nie prawda, bo zapomniałeś że ludzie mogą wejść na twój profil i sprawdzić)
  • Odpowiedz
@thority: w sumie na tym etapie mnie bawisz. Brnijmy w to dalej, bo poprawiasz mi humor. Okej, więc wiemy, że nie ogarniasz polszczyzny. X wstawiamy w słowa, które się odmieniają, żeby nie pisać długo np. do przymiotników jak urocza/y. Zamiast tego wystarczy napisać uroczx. Co stoi za iksami w wyrażeniu Wolnx Polskx? Wolne Polsko? Wolny Polski? Dawaj, zrób jakiegoś fikołka.
  • Odpowiedz
@ananasowy: musimy razem zdecydować, jaką płeć ma Polska. Na pewno nie męska, bo to oznaka patriarchatu i białych heteroseksualnych samców.
Kobieta też brzmi bardzo mocno jakby to był 2015 rok...
Jakaś propozycja z twojej strony?
  • Odpowiedz
@WielkiNos jeśli na obu zdjęciach jest ta sama to też mi się wydaje, że tak jak napisała w innym tweecie krótsze bardziej jej pasują do urody i lepiej wygląda na prawym zdjeciu. Ale to może też być kwestia stylówki studniówkowej.

Trochę dziwne, że akurat taka sobie wybrali do porównania bo jej "feministyczna" wersja nie jest jakoś bardzo niekobieca (w stereotypowym sensie), poza krótkimi włosami (które też są chyba standardowa fryzura dla starszych
  • Odpowiedz
musimy razem zdecydować, jaką płeć ma Polska. Na pewno nie męska, bo to oznaka patriarchatu i białych heteroseksualnych samców.


@thority: ciężko się tłumaczy ludziom takim jak ty podstawowe pojęcia, szczególnie że trollujesz i nie masz uczciwych intencji. Nie masz zamiaru niczego się nauczyć i wyjść z intelektualnego szamba, w którym nurkujesz. Ale okej, zacznijmy od początku. Polska nie ma płci, bo kraje czy państwa nie mają płci. Po prostu, po raz
  • Odpowiedz
@thority: wiem, że przeczytanie tekstu dłuższego niż jedna linijka jest trudne, ale nijak to mojej wypowiedzi nie umniejsza. To nie jest moja wina, że nie możesz się skupić na przeczytaniu. Proszę, nie obniżaj tak lotów, tak dobrze mi się ciebie maskarowało.
  • Odpowiedz
czy "Polska" to nie jest patriarchalno-prawacki deadname


@thority: wiesz co? W sumie po zastanowieniu to dalej uważam, że p*&?dolisz, ale tak w zasadzie to nekronimy (po angielsku deadname'y) istnieją pośród nazw krajów. Są kraje, które zmieniły swoją nazwę i wymagają na arenie międzynarodowej, by takiej i takiej ich nazwy od danego momentu używać. Przykładem jest zmiana nazwy Macedonii na Macedonię Północną w 2019 roku albo Polska od 1989 (wcześniej Polska Ludowa).
  • Odpowiedz
@ananasowy: moim zdaniem Polskx ma jak najbardziej sens i oddaje zmieniającą się rzeczywistość. Proszę cię, byś to uszanował tak samo jak moje identyfikowanie się jako "osoba wykopowa", a nie wykopek.

A no i chyba trochę przeceniasz swoją wartość i moje zaangażowanie, nie zamierzam się nawet o centymetr wznieść w tej tutaj naszej wymianie zdań. Generalnie dla lewicowych szurów tego nie robię, więc spodziewaj się tu raczej odpowiedz na odprdol się.
  • Odpowiedz