Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: jej ciało jej wybór

Niech se robi co chcę ze swoją urodą, ale jednocześnie niech nie ma bólu dupy o to, że ktoś porównuje jej zdjęcia przed i po terapii "feministycznej" xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak platformersów nie cierpię tak ta Dagmara ma rację, wykopki takie jak @thority (czym już się zdążyły popisać w sekcji komentarzy) mają myślenie jaskiniowca na zasadzie - feminizm zły i osoby transpłciowe złe bo penis mi się nie podnosi xD ciężko traktować poważnie takie kryteria, a jednak jak widać po komentarzach takie zachowania to nie rzadkość
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Z takim podejście to ona nie będzie dla nikogo, bo nikt jej toksycznego charakteru po prostu nie zdzierży. A potem płacz po 40, czemu jest sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mtsen: Powiem Ci że większość bab obecnie to feministki nawet jeśli się do tego nie przyznają, weź znajdź babę co będzie ogarniała cały dom, gotowanie, dzieciaka. Cały czas chcą pomocy w robocie przy domu, nie ma że ja mam lepszą pracę i więcej hajsu przynoszę to niech ona dom robi. Nie znajdziesz, chyba że Ukrainkę.
  • Odpowiedz
@thority: eh że wam też zgrywanie głupa się nie nudzi

odpowiadając poważnie (co jest głupie, bo odpowiadam poważnie trollowi, jeden zero dla ciebie): używasz męskich zaimków pisząc na wykopie więc tak się do ciebie zwracam, to jest tak proste
  • Odpowiedz
@ananasowy: dzisiaj używam takich zaimków, ale miesiąc wcześniej moja płciowa płynność zdecydowała, że jestem kobietą. Prosiłbym więc o pisanie do mnie per Zy.
Zy
Zobie
Zemu.
  • Odpowiedz