Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi w tym ja ma perspektywę na odziedziczenie mieszkania lub domu. Osobiście mam jedno mieszkanie i cały dom. Wiem że kiedyś to będzie moje. Nie wyobrażam sobie że przychodzi ktoś ze wschodu i mi to zabiera. A mój dom jest dla moich dzieci a nie dla jakichś okupantów. Czy chcesz żeby ktoś taki jak na zdjęciu był w twoim domu i zamiast ciebie? Warto już się nauczyć teraz jak bronić swojego mieszkania. Można iść do WOT To tylko 16 dni szkolenia. Można też iść na dobrowoną zasadniczą służbę wojskową. Szkolenie podstawowe trwa tylko 30 dni więc zobaczysz i będziesz mogła zdecydować czy chcesz iść w to dalej. Pomyśl czy w razie wojny zostawisz to co masz i uciekniesz. #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #wojsko #wojna #rosja #wot #obowiazkowecwiczeniawojskowe
chemikorganik - Wielu ludzi w tym ja ma perspektywę na odziedziczenie mieszkania lub ...

źródło: IMG_5124

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: Mowimy teraz ogolnie o obronie. Jak za rosja pojdą chiny z iranem to już nie bedie takie proste. Jak armia zawodowa starczy to spodko, ale moze nie starczyc i to czy placisz pdoatki moze nie byc zadnym argumentem.
  • Odpowiedz
  • 11
Warto już się nauczyć teraz jak bronić swojego mieszkania. Można iść do WOT To tylko 16 dni szkolenia. Można też iść na dobrowoną zasadniczą służbę wojskową


@chemikorganik: w życiu nie zaryzykuję złamania paznokcia za żaden kraj, a szczególnie to kartonowe gówno. Niech się debile strzelają, a ja wolę budować życie od nowa, niż zginąć w jakiejś podkarpackiej dziurze xD
  • Odpowiedz
Czy chcesz żeby ktoś taki jak na zdjęciu był w twoim domu i zamiast ciebie?


@chemikorganik: Chce przede wszystkim przeżyć. Jeśli to będzie się wiązało z oddaniem domu czy majątku i przeprowadzką do innego kraju, to może być. Na #!$%@? mi ten dom jak mnie rozerwie pocisk na kawałki xD
  • Odpowiedz
@chemikorganik no ale czy ktoś ci broni? Idź do armii, do WOTu, na szkolenie itp. Rób co chcesz.

Mieszkania nie zabiorę za granice


A jak ktoś nie ma mieszkania to rozumiem, że ma iść w kamasze i bronić twojego dobytku? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może jeszcze okopy #!$%@? ci pod oknem i bede bronił królewicza landlorda ;- D ?
  • Odpowiedz
Nie macie rodziny w Polsce? Pozwolicie kacapom krzywdzić niewinne dzieci bo was strach obleciał?


@zeMadafaka: mam rodzinę, która pojedzie ze mną. No i gdzieś mam to, że ktoś nie zadba o swoje dzieci. No i jaki strach? To tylko zdrowy rozsądek i umiejętność liczenia

Chce bronić tego co mam. Mieszkania nie zabiorę za granicę


@chemikorganik: ryzykować życie za kawałek cegły. Różne ludzie mają fetysze ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz