Wpis z mikrobloga

Jak ja mam zmusic zawodnikow do wybiegania za obroncow? Wciskam L1 zeby lecieli w strone bramki przeciwnika to oni plecami do jego obroncow czekaja na moje podanie. To samo tyczy sie napastnikow kiedy lece skrzydlem zaden nie wleci w tempo zebym mu mogl wrzucic w pole karne tylko chowaja sie wsrod obroncow i czekaja na cud. Cos zle wciskam? Dziala to na taktyce zrownowazonej i podaniach oraz wybieganiu do przodu i szybkiej kontrze juz mam #!$%@? dosc.

#fut
  • 22
@kleeb ni #!$%@? chyba, że to wina zawodników xD ustawienia obrony czy środkowych pomocników działają dobrze bo robią to co mają robić, ale jak chce iść znowu z akcją na ofensywnych ustawieniach to lakaka zamiast mijać obrońców i wybiegać w wolne pole to stoi plecami do nich i czeka na podanie z 3 metrów.
@kleeb: To ja juz nie wiem kiedy mam pomagac skoro napastnicy mijaja jednego obronce gdzie jeszcze ktos stoi przed nimi i juz cofaja nawet nie zdaze dobrze podac przez co pilka im nad glowami przelatuje zamiast leciec do oporu i na granicy spalonego cos probowac ugrac. Bede szukal po youtubie moze sie czegos naucze xD
@kleeb: a jest to jakos mozliwe czy zalezne od konsoli (gameplaye na ps5)? ogladam ludzi na yt to normalnie podaja sobie pilke miedzy soba i zawsze jakis zawodnik #!$%@? do przodu do oporu czy oni cos wciskaja oprocz tego l1 ktore znam xD
@kleeb: 7:00 i 7:23 nunez u plkd zachowuje sie jak moi napastnicy w 98% przypadkow. Zamiast leciec do oporu do konca w polowie drogi oglada sie za siebie i nagle stop. Przy probie germanow moj srodkowy by zrobil to samo zamiast do konca zatrzymalby sie przed obroncami ¯\(ツ)/¯
misrzmocyognia - @kleeb: 7:00 i 7:23 nunez u plkd zachowuje sie jak moi napastnicy w ...