Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę w pracy i przeglądam tag #zwiazki a tam patrzę wątek @SwiatWedlugAndrzeja o zdradzie. I pozniej czytam komentarze innych Mirków @Xurius @Rozporek12 @kielbo @escezet @nie_programista_20k i po prostu ten sam scenariusz wszędzie. Wtf co się dzieje z tymi różowymi?

Ja również jestem w okolicach 30-35 i też różowa się wyprowadziła do gościa poznanego w pracy bo "już się nią nie interesuje, za mało czasu jej poświęcam, za mało uwagi"

Jak napisał @nie_programista_20k o "bo już dawno nie widziała we mnie mężczyzny" to aż parsknąłem bo dokładnie to samo powiedziała moja była pół roku temu po 6 latach małżeństwa. Co tym różowym odbija w wieku 30 lat?

Jest sprawa rozwodowa w toku i co teraz najlepsze? Moja eks zorientowała się że popełniła błąd i chce do mnie wrócić. Hahahaha. Nie wiem co ona sobie mysli? Powiedziała że popełniła błąd i ze jest jej o wiele lepiej że mną.

A ja odkad jestem sam to kurde mam najlepszy czas ever od chyba 10 lat? Serio że nic nie chce zamieniać tego stanu rzeczy, jest wspaniale.

#p0lka #zwiazki #rozwod #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 112
  • Odpowiedz
jak można być z kimś 10 lat, rozmawiać codziennie, spać codziennie i po 10 latach ot tak to wszystko oddzielić grubą kreską i nawet się nie zastanowić co się robi. Dla mnie jest to niepojęte


@Rozporek12: bo facet i kobieta zupełnie inaczej myśli, dla kobiet lojalność nie istnieje. Przykład zupełnie innego rozumowania kobiet i facetów, jak facet patrzy na kobietę to ocenia ją pod kątem atrakcyjności seksualnej, jak kobieta patrzy na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): @nie_programista_20k: Przeczytałam twoją historię, jest bardzo przykra, ale chciałabym przedstawić swoją - z perspektywy osoby która zdardziła (co prawda "tylko" emocjonalnie, ale jednak). Mam nadzieję że w ten sposób naświetlę ci sprawę z tej drugiej strony.

Po ok. 10 latach w związku coś się zaczęło psuć, partner z osoby żwawej, witalnej, pełnej życia zmienił się w zgnuśniałego, domowego pryka. Nie chciał nigdzie wychodzić, nie dało się go
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Rozporek12: Mi partner powiedział że jeśli chodziłoby wyłącznie o zdradę fizyczną (bo mnie nie zaspokajał, czy chciałam po prostu odmiany) to nie miałby z tym takiego problemu. Natomiast to co zrobiłam było najgorsze co mogłam zrobić, mimo że seksu nie było. Planowanie życia z innym, dzielenie się szczegółami z życia, zaangażowanie emocjonalne to dużo gorsza rzecz niż fizyczność bo on zdawał sobie sprawę że mnie nie zaspokajał
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tu OP do ostatniego @mirko_anonim różowej:

Ja to samo powiedziałem swojej eks. Ze jeżeli to chodzi tylko o fizyczność to ja nie mam z tym problemu, problem miałem z tym ze ona sobie chciała ułożyć życie z innym facetem "daddy issues", starszy, z pracy, zamożniejszy. Po prostu poleciała na styl życia który zawsze chciała a ja jej nie moglem zapewnić.

Seks tez był kiepski ale to tylko dlatego
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Do mirka z 17:26:28:

To dlaczego się z nią ożeniłeś skoro kompletnie do siebie nie pasowaliście? Nigdy nic dla ciebie nie zrobiła, nie kupiła ci prezentu, nie sprawiła przyjemności, nie mieliście wspólnych tematów do rozmów a mimo wszystko zdecydowałeś się oświadczyć i ożenić a potem płacz że małżeństwo nie działa? Gdzie tu logika?

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): > Ile razy to już czytałam historie, w których ktoś narzekał na babę, ale podkreślał, że jest ładna i z tego powodu chciał w tym dalej tkwić xD Tak to jest, jak się myśli benisem, nie zwalaj winy na "oprogramowanie".

@choochoomotherfucker strasznie płytkie i stereotypowe postrzeganie. Ty na przykład piszesz o sobie, że jestes brzydka. No a mimo tego osobowości ciekawej nie masz, nawet twoja aktywność na wykopie
  • Odpowiedz