Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę w pracy i przeglądam tag #zwiazki a tam patrzę wątek @SwiatWedlugAndrzeja o zdradzie. I pozniej czytam komentarze innych Mirków @Xurius @Rozporek12 @kielbo @escezet @nie_programista_20k i po prostu ten sam scenariusz wszędzie. Wtf co się dzieje z tymi różowymi?

Ja również jestem w okolicach 30-35 i też różowa się wyprowadziła do gościa poznanego w pracy bo "już się nią nie interesuje, za mało czasu jej poświęcam, za mało uwagi"

Jak napisał @nie_programista_20k o "bo już dawno nie widziała we mnie mężczyzny" to aż parsknąłem bo dokładnie to samo powiedziała moja była pół roku temu po 6 latach małżeństwa. Co tym różowym odbija w wieku 30 lat?

Jest sprawa rozwodowa w toku i co teraz najlepsze? Moja eks zorientowała się że popełniła błąd i chce do mnie wrócić. Hahahaha. Nie wiem co ona sobie mysli? Powiedziała że popełniła błąd i ze jest jej o wiele lepiej że mną.

A ja odkad jestem sam to kurde mam najlepszy czas ever od chyba 10 lat? Serio że nic nie chce zamieniać tego stanu rzeczy, jest wspaniale.

#p0lka #zwiazki #rozwod #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 112
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z tego co zauważyłem to kobiety są strasznie podatne na manipulacje stosowane w social-mediach, telewizji itp. Ja sam jako facet używam Instagrama, ale wiem, że to serwis fotograficzny, w którym 99 % użytkowników koloryzuje swoje życie i przedstawia jedynie bardzo wąski jego wycinek jakim są wakacje w Turcji, kupno nowego Mercedesa, nowego I-phona, kawy w Starbucksie itp. Tymczasem baby w tym siedzą godzinami i one serio wierzą, że ktoś ma
  • Odpowiedz
@mirko_anonim moja jedna znajoma w podobnym wieku zrezygnowała z wieloletniego związku z facetem, który miał karierę, cele i plany na życie + rozwój zawodowy/osobisty i po tygodniu od rozstania związała się z bezrobotnym bananem. zastanawiam się kiedy będzie próba wielkiego powrotu.

a jeszcze niedawno mi mówiła o planach zajścia w ciążę i o ślubie. no cóż.
  • Odpowiedz
Moja była rzeczywiście jest ładna kobieta ale oprócz urody i ogarnięcia życiowego to nie ma nic?


@mirko_anonim: Ile razy to już czytałam historie, w których ktoś narzekał na babę, ale podkreślał, że jest ładna i z tego powodu chciał w tym dalej tkwić xD Tak to jest, jak się myśli benisem, nie zwalaj winy na "oprogramowanie".
  • Odpowiedz
Bo to wszystko są schematy... Ludzie nie są aż tak wyjątkowi jak uważają. Do tego w ogromnej większości chłoniemy te same informacje, opinie, przekazy ect. Trochę taki rodzaj hive mind. Stąd te same scenariusze. Można to zarzucać kobietą, że bardziej, że częściej ale u facetów przecież to też zwykle działa dokładnie w ten sam sposób - ot odgrywany jest scenariusz A albo B albo C. Takie czasy, kiedyś też się schematy powtarzały
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co tu się #!$%@? za szambo! Straszycie normalne związki a co najlepsze czytają to babsztyle i przeinaczają na swoje przyszłe usprawiedliwienia!.
Swoją drogą jak mnie moja zostawi to #!$%@? tylko siebie i tak jak u autora nie wrócę do tej samej rzeki bo jak to moja nieżyjąca matka mawiała "facet to zawsze spadnie na cztery łapy".
Poboli... ale eldorado męskie jest czym innym niż to żeńskie. ju noł łot aj
  • Odpowiedz
@biauywilg: Opowiedz jeszcze o tym jak mówiła jak to jej wspaniale a ty jesteś staroświecka/monogamiczna ;)
Wkręcić się w #!$%@? tych "wyzwolonych" to dołączyć do ich nieszczęścia...

Czemu się promuje rozbite rodziny?
  • Odpowiedz
>odpaliłem horizon zero dawn na steam decku siedząc na balkonie na wakacjach w Porto

pojechałeś na drugi koniec Europy aby pograć w gierkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ulfric_Stormcloak
I on o byłej pisze, że była nudna xD
  • Odpowiedz
Moja była rzeczywiście jest ładna kobieta ale oprócz urody i ogarnięcia życiowego to nie ma nic? Po rozstaniu zorientowałem się że ona jest potwornie nudnym człowiekiem co nic nie wie. Tylko memy, praca, muzyka, imprezka,plaża i to wszystko.


@mirko_anonim: no to czego ty byś jeszcze oczekiwał? twierdzisz, że zawodowo była bardzo ogarnięta no to chyba nie taka nic wiedzaca? człowiek ogarnia dobra robote, odmozdza się memikami, socializuje na imprezie i odpoczywa
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: proste chemia się skończyla wypaliło sie i tyle to co wy normicy nazywacie miłością jest zwykłą ograniczoną czasowo chemią i to się kończy a potem zostaje tylko przyzwyczajenie nawet jeśli się z tym nie zgadzacie bo "oNa prZeciEż mNiE kOCHa pRzeGryWiE" to musze cię zmartwić nic nie trwa wiecznie we wrzechświecie i nigdy nie będziesz pewien drugiej osoby dziś rynek matrymonialny totalnie się zmienił i kobiety mogą w przeciwieństwie do
  • Odpowiedz
powiedziała swojemu chłopu że od chodzi ze mną to ten się totalnie rozpadł i ona stwierdziła że musi to naprawić XD. No i jestem sam


@kielbo: jesteś pewien że nie zrobiła cie w #!$%@?? Która kaska zostanie z facetem w rozsypce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ile razy to już czytałam historie, w których ktoś narzekał na babę, ale podkreślał, że jest ładna i z tego powodu chciał w tym dalej tkwić xD Tak to jest, jak się myśli benisem, nie zwalaj winy na "oprogramowanie".


@choochoomotherfucker: Niestety to kwestia zepsutego oprogramowania u mężczyzn. Faceci domyślnie wybaczają wiele ładnym kobietom, jeśli ktoś sobie nie zdaje z tego sprawy to potem kończy się to źle.
Generalnie ludzie posiadają wiele
  • Odpowiedz
Mało kiedy wynika zmiana trybu życia po ślubie. To nic nie zmienia. To jest tylko papierek. Dla kobiety często chwilowe pochwalenie się, ze jest żoną


@pakoraban: nieprawda, to jest umowa prawna która jest niekorzystna dla faceta a bardzo korzystna dla kobiety pod kontem podziału majątku i zabezpieczenia życia. Wyobraź sobie że podpisujesz umowę z pracodawcą i w razie jak się byś chciał zwolnić to połowa firmy jest twoja, jaką masz motywację
  • Odpowiedz
Ona zakochana w nim i chce związku, a on otwarcie mówi, ze interesuje jego tylko seks. I tak się cały czas spotykają


@PEKLONIKON: i jak on zmieni zdanie i bedzie chciał się związać, to jej się nagle znudzi i odwidzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Btw u mnie to samo, ja 35 ona 37
syn 11 wyprowadziła się z dwa miesiące temu po 3 miesiącach #!$%@? drugiej młodości że znikaniem na noc i imprezkach do białego rana, typ z pracy.
Love już minęło, uważam że już z miesiąc agregowany jest żal i poczucie winy, ale ma na tyle przyzwoitości żeby się nie odzywać.
Sam wcześniej leczyłem się z depresji. Aktualnie, nie pamiętam kiedy
  • Odpowiedz