Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę w pracy i przeglądam tag #zwiazki a tam patrzę wątek @SwiatWedlugAndrzeja o zdradzie. I pozniej czytam komentarze innych Mirków @Xurius @Rozporek12 @kielbo @escezet @nie_programista_20k i po prostu ten sam scenariusz wszędzie. Wtf co się dzieje z tymi różowymi?

Ja również jestem w okolicach 30-35 i też różowa się wyprowadziła do gościa poznanego w pracy bo "już się nią nie interesuje, za mało czasu jej poświęcam, za mało uwagi"

Jak napisał @nie_programista_20k o "bo już dawno nie widziała we mnie mężczyzny" to aż parsknąłem bo dokładnie to samo powiedziała moja była pół roku temu po 6 latach małżeństwa. Co tym różowym odbija w wieku 30 lat?

Jest sprawa rozwodowa w toku i co teraz najlepsze? Moja eks zorientowała się że popełniła błąd i chce do mnie wrócić. Hahahaha. Nie wiem co ona sobie mysli? Powiedziała że popełniła błąd i ze jest jej o wiele lepiej że mną.

A ja odkad jestem sam to kurde mam najlepszy czas ever od chyba 10 lat? Serio że nic nie chce zamieniać tego stanu rzeczy, jest wspaniale.

#p0lka #zwiazki #rozwod #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 112
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k: Ona jest aktualnie w tzw. amoku i racjonalne argumenty do niej nie trafią. Przykra bardzo sprawa, najbardziej żal dzieci... Jak do niej dotrze, co zrobiła, to będzie już po ptakach. Może uda się jeszcze wszystko poskładać? Powodzenia i cierpliwości...
  • Odpowiedz
Pod wpływem mediów, filmów i innych dzieł z kategorii fantasy, marzy im się "wyrwanie z rutyny" i szalony romans, który spełni ich tęsknotę za przygodą


@BarkaMleczna: tak mi się skojarzyło - różowa mi kiedyś powtarzała ileś razy że jedyne co jej we mnie nie pasuje to że nie jestem romantyczny. jak jej w końcu zapytałem co przez to rozumie i czego romantycznego ode mnie oczekuje to stwierdziła że w sumie sama
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: niee, to nie to, na tyle dobrze ją znałem że wiedziałem kiedy się czegoś wstydzi, a tutaj wjechało to o czym piszesz, naoglądała się seriali i oczekiwała sama nawet nie wiedziała czego. z podobnych rzeczy potem były próby programowania mnie, bo naczytała się w cosmopolitan że facet to duże dziecko i trzeba go sobie wychować. to jest tragedia jak media próbują robić kobietom wodę z mózgu (i robią to skutecznie
  • Odpowiedz
Dziekuje za ten wpis. My ledwo po 30, życie jak z bajki. Udało nam się mocno, 2 dzialalnosci preznie zarabiajace 2 wspanialych dzieci, my razem od 20 roku zycia, wzor pary dla wszystkich znajomych i co? I #!$%@?... Kilku moich kolegow mialo to samo. Jak tylko uslyszalem "to chodzi o mnie", "musze troche dystansu nabrac i przestrzeni" to juz wiedzialem czym to pachnie. Byly sygnaly juz 1-2 lata temu ale je zlekcewazylem,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mam wrażenie że czym szybciej młodzi ludzie po 20 biorą śluby tym szybciej dopada rutyna i są rozwody. Pozatym jak dobieracie się i jeden lubi rutynę i stabilne życie, a drugie szuka wrażeń( wycieczki naokraglo, imprezki, adrenalinka) o czym już wiecie przed ślubem i mimo tego jednak postanawiacie się pobrać to pogratulować. Przecież to jest męczarnia. Mało kiedy wynika zmiana trybu życia po ślubie. To nic nie zmienia. To jest tylko
  • Odpowiedz
Co tym różowym odbija w wieku 30 lat?


@mirko_anonim: dużo kobiet tak robi.

Głównie dlatego że słuchają feministycznej propagandy jakie to nie są wyjątkowe i na wszystko zasługują.
Potem pojawia się jakiś alwaro, który bajeruje i sensowny związek budowany latami się rozwala.

Też przez to przechodziłem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Survivorship bias. Większość związków gdzie wszystko jest spoko nie chodzi po wykopie robić wpisy, że jest spoko - naturalnie będziesz widział tylko „ciekawsze” sprawy na tagu.


Czyli ~30% rozwodów w Polsce inicjowanych w ~80% przez kobiety to jest mało bo nie każdy z nich jest dokumentowany po wszystkim na tagu? xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: teraz trzeba by poszukać wspólnego mianownika - wieczne przeglądanie socjali, neohipisowskie festiwale świadomościowe, kobiece kręgi, ceremonie kakao, numerologia i inne taroty, zainteresowanie psychologią, lsd, grzyby no i koleżanki...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem to samo, ale moja była trochę młodsza. Jakiś czas temu znajoma mi mówiła, że dalej za mną płacze po pijaku, a jest z typem, dla którego mnie zostawiła. Pewnie szuka kolejnej gałęzi xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem to samo, ale moja była trochę młodsza. Jakiś czas temu znajoma mi mówiła, że dalej za mną płacze po pijaku, a jest z typem, dla którego mnie zostawiła. Pewnie szuka kolejnej gałęzi xD
  • Odpowiedz