Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siedzę w pracy i przeglądam tag #zwiazki a tam patrzę wątek @SwiatWedlugAndrzeja o zdradzie. I pozniej czytam komentarze innych Mirków @Xurius @Rozporek12 @kielbo @escezet @nie_programista_20k i po prostu ten sam scenariusz wszędzie. Wtf co się dzieje z tymi różowymi?

Ja również jestem w okolicach 30-35 i też różowa się wyprowadziła do gościa poznanego w pracy bo "już się nią nie interesuje, za mało czasu jej poświęcam, za mało uwagi"

Jak napisał @nie_programista_20k o "bo już dawno nie widziała we mnie mężczyzny" to aż parsknąłem bo dokładnie to samo powiedziała moja była pół roku temu po 6 latach małżeństwa. Co tym różowym odbija w wieku 30 lat?

Jest sprawa rozwodowa w toku i co teraz najlepsze? Moja eks zorientowała się że popełniła błąd i chce do mnie wrócić. Hahahaha. Nie wiem co ona sobie mysli? Powiedziała że popełniła błąd i ze jest jej o wiele lepiej że mną.

A ja odkad jestem sam to kurde mam najlepszy czas ever od chyba 10 lat? Serio że nic nie chce zamieniać tego stanu rzeczy, jest wspaniale.

#p0lka #zwiazki #rozwod #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 112
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): A ja Wam odpowiem z drugiej strony. Jestem różowa, ogarnięta samodzielna. Mam 30 lat, jestem po rozwodzie z facetem z którym byłam od gowniarza. Nie mam dzieci choć bardzo chciałabym. Jak teraz myśle, facet miał dwubiegunowke ale byłam zaślepiona i zakochana, wszystko bym mu oddala. A ten to skrzętnie wykorzystywał i ciagle był jak 15 latek, byle on miał dobrze, a jak nie miał to się awanturował. Rozwiodłam
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Steven_Hyde potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ona teraz mnie błaga żebym do niej wrócił bo się zorientowała że jestem o wiele ciekawszy, mądrzejszy, poważniejszy, pewny siebie niż te inne pajacyki co jej dadzą przelotne emocje.

I się nie żale na wykopie, ja tylko opisałem moja historie w odpowiedzi do Mirkow.

Dorosłość polega na tym że zyje się ze swoimi decyzjami, dorosłość polega na byciu asertywnym, dorosłość polega na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
✨️ Autor wpisu (OP): @Ulfric_Stormcloak i @Sarza01

Dorosłość i wolność właśnie polega na tym że mogę jednego dnia pójść do muzeum (które nudziło moja eks), przejść się po wzgórzach Sycylii (chodzenie nudziło moja eks), zrobić dobra pizke w Airbnb (eks nie lubiła jak gotowałem), i przy zachodzie słońca sobie grać w hzd na balkonie popijając piwko (eks gardziła grami)

Przez lata skakałem dookala księżniczki by miała ciekawe urlopy, by miała wszystko
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Doskonale Cię rozumiem i resztę kolegów. U mnie historia podobna, mogę nawet napisać, że to kobieta mnie zdobyła, uwiodła, a ja się dałem w to złapać, w te jej gierki. Jakoś tak się stało, że się zakochałem i po kilku latach okazało się, że żyjemy we trójkę. I też jej odbiło po 30stce. Teraz jestem sam i zamierzam korzystać z tego ile wlezie, nie zaangażuje się już w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Odpisuję z anonimów, bo już skasowałem konto.
Ja w pozycji podobno wysoki SMV po 30 z faktycznie kilkudziesięcioma koła miesięcznie. Życie na IG mam jak z bajki - co miesiąc wakacje za granicą, co 3 lata nowy samochód klasy premium. Po roku od związku ja sam byłem tylko w krótkim flingu półtoramiesięcznym, nikogo znaleźć nie potrafię, miałem tylko trochę przypadkowego seksu, może i na ilość sporo, bo w
  • Odpowiedz
zeby jakies niespodzianki z bukietami #!$%@? muje, karteczki rano z serduszkami zostawiac czy ciagle pytac co uniej to sory ale w gimnazjum tak skakalem


@nie_programista_20k: ok, rozumiem, ze nie chcesz, to nie rob tak, Zatem celuj w inny typ kobiety niz twoja byla.
Chociaz znajac ludzka nature, to bedzie cie ciaglo dokladnie do kopii twojej zony.
  • Odpowiedz
yjemy całkiem oddzielnie i chyba ona wygrała.


@mirko_anonim: no to chlopie, swiat sie dla ciebie skonczyl, bo twoja byla zlapala wiatr w zagle, a ty sie nad soba uzalasz. Wez to na klate, ze wszystko minelo i znajdz swoja nisze w zainteresowaniach, a nowy zwiazek sie pojawi wczesniej, czy pozniej.
  • Odpowiedz
Także chłopaki, z obu stron to wyglada tak samo. Trafiamy po prostu na ludzi, którzy są niedojrzali emocjonalnie i sami nie wiedza czego chcą.


@mirko_anonim: oczywiście, że tak. Różnica jest jednak taka, że mężczyźni nie robią z siebie świętych, zdają sobie sprawę ze swoich słabości i z tego, że wśród członków ich płci, jest masa śmieci. Kobiety natomiast mają się za wyjątkowe, a jak wychodzi, że jednak nie bardzo, bo mają
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Byku, ja chodzę do psychoterapeutki i tak gadam właśnie o tym co moja żona zrobiła i ona mówi , że to swoisty młodzieńczy bunt przechodzony w tym wieku. Prawdopodobnie nie mogła się zbuntować w młodości i teraz ucieka od ograniczeń. W młodości ograniczali ją rodzice, a teraz mąż zaczął być tym ogranicznikiem no i zerwała się ze smyczy. Ja wypłakałem się przez 3 miesiące, wycierpiałem ale już nie chcę. Chcę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kiedyś muszę popełnić o tym naprawdę długi wpis, bo uważam, że rozwiązanie tego typu problemów wymaga bardzo kompleksowego podejścia. W swoim życiu trochę przeszedłem + zdobyłem odpowiednią wiedzę, która nie jest żadnym rocket science, ale daje mnóstwo odpowiedzi na pytania okołorelacyjne.

Na szybko jeśli chodzi o to odejście- przede wszystkim ryzyko takich krzywych akcji jest praktycznie zerowe jeśli:
1. Kobieta od początku jest szczerze zainteresowana facetem- podoba się jej on
  • Odpowiedz
@woskrosenie: Jestem pewny że zrobiła bo miała odejść ¯\(ツ)/¯ . Chyba że masz na myśli że wcale mu nie powiedziała i się w taki podły sposób wycowafała. Ale wiem że powiedziała. Czy zostanie z nim, moim zdaniem on nie zostanie z nią. Jeśli chop ma choć odrobinę godności .
  • Odpowiedz
aby nigdy żadna kobieta na ciebie nie spojrzała


@ewa-m: cicho tam zdradzaczko.

Kobiety (i to nawet młodsze o 20 lat) patrzą na mnie z pożądaniem
dobra praca, wygląd, umięśnienie, wiedza i zainteresowania
i duży zaganiacz :)

a na takie sz*ty jak ty to nawet nie spojrzę
jesteś 30+ (za stara na cokolwiek, a ściana ostro weszła)
gruba (obleśny waleń)
z problemami psychicznymi
i biedna (ʘʘ)

marzysz, by
  • Odpowiedz
@ewa-m: jako gruba kobieta w wieku 33 lat przegrałaś już życie
jesteś damskim przegrywem

1. Kobiety to chodzące ci*ki
2. Kobieta 30+ to nie obiekt miłości, może jako funkcjonować jako materac
3. Kobieta i dziecko po 35 r.ż. to jedna wielka pomyłka
4. To głównie kobiety zdradzają.
5. Kobieta po 30-tce funkcjonuje jako tani zamiennik - ersatz
6. Terapia dla kobiet po ścianie powinna być obowiązkowa!!!

PS. Idź biedaku na tą
  • Odpowiedz
różowa here, ABSOLUTNIE GARDZĘ zdradą, nigdy bym tego nie zrobiła


@BarkaMleczna: #!$%@?, nigdy nie mów nigdy w życiu, bo wyjdziesz na hipokrytkę. To tak polecam wszelkim "idealistom".

czy ciagle pytac co uniej to sory ale w gimnazjum tak skakalem.


@nie_programista_20k: Ja #!$%@?ę, niemożliwe po prostu interesować się co słychać u partnerki, by problemy rozwiązywać w zalążku XD Zrobić coś dla kogoś miłego z zaskoczenia, no coś nie do przeskoczenia. Nic
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k @mirko_anonim: @lexico @Rozporek12 @mirko_anonim @escezet @PEKLONIKON

Możliwe że ktoś dał to info ale pytam zbiorczo:
W jakim wieku zaczęliście być parą?

Wg mnie w większości przypadków jeśli para się zeszła w wieku <25lat, to scenariusz raczej jest kiepski. W pewnym momencie następuje znudzenie, fear of missing out, ciekawość, bo taka osoba nie popróbowała związków, seksów z innymi (nie mówię że wcale, ale bylo tego jednak za mało). Nie mówię że
  • Odpowiedz