Wpis z mikrobloga

@lexico: To nie o to chodzi.. taka sytuacja jak najbardziej jest możliwa, ale tutaj ewidentnie jest to pisane aby prowokować dyskusje a nie faktycznie wydarzenie. Kobieta otwarcie nie zdradza swoich celów i agend. Uważasz że prawdziwa laska by napisała że zdradzałam męża 3 lata i nie chce odchodzić z niczym? Czy miałam romans (bez ile gdzie jak aby wyglądało że jednorazowy myk) ale dlatego że mąż był taki i owaki (jakaś
Uważasz że prawdziwa laska by napisała że zdradzałam męża 3 lata i nie chce odchodzić z niczym? Czy miałam romans (bez ile gdzie jak aby wyglądało że jednorazowy myk)


@r5678: tak, to wpis anonimowy

pamiętasz aferę analną z wypadnięciem dysku? tam typiara pisała pod swoim imieniem i nazwiskiem
@kiszczak:

Dla mnie to w ogóle jakaś abstrakcja, że:

1. Komuś chce się takie baity pisać

2. Ktokolwiek je łyka

3. Są przeklejane na wykop gdzie są omawiane


normalnie mózg #!$%@?

I dodatkowo jeszcze podbijasz je w gorące
@lexico: ale jednorazowe doświadczenie seksualne a rozwód, sprawa sądowa, alimenty i 6 letnie dziecko, to jednak trochę inna sytuacja. Rzadko kiedy jeśli w ogóle kobieta przyzna sie przed samą sobą, że zrobiła coś złego. Z reguły w każdych szczegółach idzie ich myślenie aby zdejmować z siebie odpowiedzialność. więc to, że to wpis anonimowy niczego nie zmienia.

Mówisz o aferze dyskowej, ona tam nie zrobiła według siebie nic złego tylko uważała się
rozwód, sprawa sądowa, alimenty i 6 letnie dziecko, to jednak trochę inna sytuacja


@r5678: dla kobiety ?
( )

Rzadko kiedy jeśli w ogóle kobieta przyzna sie przed samą sobą, że zrobiła coś złego

przed sobą potrafią

w każdych szczegółach idzie ich myślenie aby zdejmować z siebie odpowiedzialność

ale tu właśnie zdjęła z siebie odpowiedzialność

W mojej ocenie powyższa sytuacja to fake ;)

baby są naprawdę
@kiszczak: niby jakich miejscach przecież już x razy wyciekały prawdziwe wiadomości właśnie takiego typu właśnie z grupek dla kobiet na FB, wy jesteście ślepi czy głupi kobiety nie sa niewinne jak was uczyli w młodości
a co kukoldzie tez cię baba z torbami puściła?


@RudyZibi: mnie bluepillowcu?

baba to może jedynie zapytać, czy obciągać mocniej, czy słabiej, bo tylko do tego ma prawo