Wpis z mikrobloga

@lexico:

ani głupi


Pozwól że sam ocenię. W swoim 35 letnim życiu nauczyłem się już, że jak ktoś od razu się odwołuje do tego że jest starszy więc wie lepiej, to z reguły niestety jest trochę inaczej. Inna rzecz której się nauczyłem to że nie dobieramy się w pary przypadkowo, a faceci którzy mają do czynienia ze „#!$%@?” kobietami powinni zacząć od popatrzenia uczciwie w lustro
jak ktoś od razu się odwołuje do tego że jest starszy więc wie lepiej


@Serrrek: nie wiem lepiej, ale od razu uznałeś mnie za młodzika

faceci którzy mają do czynienia ze „#!$%@?” kobietami powinni zacząć od popatrzenia uczciwie w lustro

patrzę i widzę faceta, który dawno pozbył się naiwności
@WielkiNos:

"Moja żona po 8 latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód z orzeczeniem o mojej winie ponieważ od kilku lat ją biję pod wpływem alkoholu. Niestety jestem na zasiłku, a ona mnie utrzymuje i nie opłaca mi się ten rozwód. Bardzo proszę o pomoc i porady prawne"

Chciałbym zobaczyć kiedyś jak świat walczący o równouprawnienia akceptuje takie postawy xDDD
Wcale bym się nie zdziwił, że to prawda, tym bardziej, że napisane anonimowo. Sam byłem z dziewczyną 5 lat i z dnia na dzień mnie olała, nawet się spotkać nie chciała. Napisała, że była ze mną dla wygodnictwa i zablokowała, także se mogę wyobrazić co się może dziać, jeśli jesteś w małżeństwie długi czas i nagle babie odwali, a Ty zarabiasz 3-4 razy tyle co ona i masz dom/mieszkanie.
Odkąd mam kontakt z osobą która zajmuje się sprawami rozwodowymi to takie wpisy mnie nie dziwią, a ten to i tak nic w porównaniu do tego co widziałem i słyszałem.
Odkąd mam kontakt z osobą która zajmuje się sprawami rozwodowymi to takie wpisy mnie nie dziwią, a ten to i tak nic w porównaniu do tego co widziałem i słyszałem.


@LPSzycha a jaki największy hardkor słyszałeś?
Moja żona teraz cały czas napiera na budowę domu. Słuchając te wszystkie historie od razu mi się tego odechciewa. Lepiej żyć spokojnie sobie w mieszkaniu i mulić hajs na głupoty, niż wybudować chatę po to, żeby za 3 lata usłyszeć że ma innego i że w sumie to jej dom, a ja mogę się z niego zawijać :)