Wpis z mikrobloga

wrzutki mojego konta


@WooYeK: tak dokladnie o to mi chodzi. Twoj autorski tag ma dokladnie 0 obserwujacych. Wrzucasz w miare regularnie jakies godzinne rajdy bez ciekawego komentarza i nawet nie wygrywasz. Dlaczego myslisz, ze kogos to moze zainteresowac? Jak nie jestes Kubica czy Verstappenem to 0 szans na zdobycie rozpoznawalnosci takimi filmikami
@pilkarskiswir Ale nie mam zamiaru zdobywac popularnosci. To jest tylko hobby, odskocznia od życia. Filmy montowane na 30%. Taka kolej rzeczy, że żeby kogoś czymś zainteresować na YT musi byc efekt WOW albo clikbait.
Ciężko jest wygrywać w lidze ze znakomitym poziomem.
Jak już wspominałem, tag możesz dać na czarno.
ALE dzięki za opinie, w miarę na poziomie, tylko trochę ironi wykopowej ale to normalne.
Godzinne rajdy.
Nie mam na kanale żadnego
To jest tylko hobby, odskocznia od życia. Filmy montowane na 30%.


@WooYeK: i spoko szanuje to ale wrzucanie postow tutaj to tak jakbys je zapisywal na kartce i rzucal przez okno. Podobna liczba wyswietlen. Znajdz sobie jakies forum tematyczne czy cos. A o rajdach napisalem specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pilkarskiswir Wiem że napisałeś specjalnie.
Wyświetleń nie będzie, bo treść pokazywana tak nie inaczej, pozatym nieregularne wrzutki.
Wciąż nie rozumiem dlaczego próbujesz mnie odwieść od wrzucania tu linków. Tzn rozumiem co chcesz przez to powiedzieć ale nie możesz się czuć właścicielem tgu simracing.
Powtarzam, wrzucasz wooyek do czarnej i już nie bola oczy, czy coś tam innego.