Wpis z mikrobloga

Nie wiem co tam sie dzieje w glowie Olgierda, ale cokolwiek ma on teraz w tej glowie to nie doprowadzi go do niczego dobrego. Sradek śpi spokojnie. I to nie wina olgierda, barneja czy kogokolwiek innego tylko państwa Polskiego które się na sprawę zesrało wysyłając w swiat sygnal że jeśli chcesz zrobić sobie biznes na wykorzystywaniu niepełnosprawnych to droga wolna by my jesteśmy zajęci pisaniem prawa aby opozycję zamknąć w więzieniu.

#kononowicz #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@Furb: zanim zaczną jakieś akcje to najpierw między sobą powinni wyjaśnić co mają do siebie, nigdy publicznie. Centaur o tym wie a oni widocznie są za głupi na to
  • Odpowiedz
@Furb od lat kilku powtarzam tutaj to samo. Centaur jest nie do ruszenia. wszystko co robi, robi legalnie za zgodą osób poczytalnych i nieubezwłasnowolnionych. zapewne dysponuje dodatkowo umowami przedstawicielskimi potwierdzonymi notarialnie co daje mu prawo do zarządzania życiem knura. sprawa strusia to inna historia bo ten to był dobrze dojony na kasę I po to też służyła jego działalność. zgon strusia też jest centaurowi na rękę bo nie ma już osoby ewentualnie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@wojciet: Przykre, ale taki mamy bantustan. Inkwizytor Ziobro "Zero" taki mocny, interweniuje czasem osobiście w niektórych sprawach to tutaj się zesrał.
  • Odpowiedz
@wojciet: Nie znasz się.

Po pierwsze, pełnomocnictwa do tego, co robi, nie wymagają formy notarialnie poświadczonej.

Po drugie, żaden notariusz o zdrowych zmysłach nigdy by nie potwierdził pełnomocnictwa rudego indywiduum z dwoma upośledzonymi wariatami, bo to rażąca obraza przepisów prawnych - grozi za to odpowiedzialność dyscyplinarna. Pracowałem kiedyś u notariusza i wiem, co mówię. Szefowa, jakby zobaczyła i posłuchała świra mówiącego, że jest ochroniarzem papieża albo nawet Chrystusem i drugiego, który
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986 oczywiście jak każdy tutaj jedynie szukasz polemiki i spusczasz się nad tym jakbyś esej pisał. a bielszczak czyta i się śmieje z was wszystkich do rozpuchu planując kolejne wczasy
  • Odpowiedz
@wojciet: Prędzej czy później jego zwierzę hodowlane wykituje, a pieniądze się skończą, bo jakoś nie wierzę, żeby ktoś żyjący z żuli był w stanie skutecznie zarządzać pieniędzmi - inaczej miałby normalne źródło utrzymania.
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986 myślę, że potrwa jescze długo nawet po śmierci knura ale to się okaże w przyszłości. finalnie i tak będzie psychol w czarnej dupie kiedy to się skończy a w końcu musi. zwyrol ma szczęście, że te lumpy w osobach strusia i knura nie mają krewnych ogarniętych w miarę bo już by mógł psychol siedzieć
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@JakiPiany: Nie sprawa państwowa, ale taki człowiek z rigczem to by zamknął uniwersum w 2 dni biorąc pod uwagę co można w internecie na ten temat znaleźć bez uciekania się do jakichkolwiek profesjonalnych czynności.
  • Odpowiedz