Wpis z mikrobloga

Brakuje mi forum lub grupy na FB w rodzaju "cichodajki w twojej okolicy", gdzie można by się wymieniać sprawdzonymi namiarami na divy. Coś jak dawna garsoniera, ale zdecydowanie nie masowe forum, dostęp ściśle kontrolowany, bez przypadkowych osób, troli, gawędziarzy itp.
W wypadku FB dostęp z fake kont oczywiście.

#divy #divyzwykopem #garsoniera
  • 7
  • Odpowiedz
@accalaurentia: Założyć mogę w ciągu 3-5 minut, to faktycznie nie problem. Ale byłbym na tym forum sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego dałem wpis na Wykop licząc, że może trochę osób zainteresuje taka inicjatywa. Wtedy od razu zakładam. No i oczekiwałbym sugestii, co lepsze: grupa na FB (wtedy jak już pisałem trzeba by dołączać z fejkowych profili), klasyczne forum www czy jeszcze coś innego. Wołam eksperta @
  • Odpowiedz
@kazimierz-wardecki: pomysł nie jest zły, ale trochę czasu musiałoby upłynąć żeby zyskało to jakąś popularność i rzeczywiście zrobiła się z tego jakaś baza, a jednocześnie żeby nie było trollowania i podobnego elementu. Do tego ogarnięta moderacja. Dochodzi też kwestia tego, że duża część driverów opiera się głównie na klasycznych divach (w tym ja) bo nie chce im się motać z cichodajkami pod względem lokum na przykład. Jeśli już coś takiego stworzyć
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Dzięki. Zbadam temat i odezwę się. Testowo coś ruszę i jak nie będzie chętnych, to po prostu padnie (z Wykopu zebrałem już deklaracje od 4 osób na priv.). Zdaję sobie sprawę, że Ty nieco inaczej to targetutesz, ale to też bezcenne doświadczenia. Wkrótce napiszę.
  • Odpowiedz