Wpis z mikrobloga

neuropki skowyczą, że niby hipokryzja, bo Sośnierz wraca do Konfederacji, której cześć krytykował za podejście do Rosji i głupie wypowiedzi.
ale wrócił, widać uznał, że mimo wszystko należy współpracować. ja też głosuję na Konfederację pomimo, że przeszkadzają mi takie wypowiedzi Korwina czy Brauna. po prostu Konfederacja mimo wszystko jest jedyną propolską partią i największym dobrem na polskiej scenie politycznej.
jak widać Dobromir musiał dojść do takiego samego wniosku.

ale wiadomo, że neuropa będzie skowyczeć. po pierwsze, to antypolskie, płatne trolle. a po drugie nie odpuszczą nigdy jedynej propolskiej partii, bo przecież jak to tak, przecież nie chce ona zrobienia z Polski gejolandu z zabijaniem nienarodzonych dzieci na życzenie, gdzie się rwie Pismo Święte. a to dla neuropka największa zbrodnia, nie popierać takiej wizji.

#4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #polityka #takaprawda #bekazpisu #bekazpodludzi #lgbt #teczowepaski #aborcja #ukraina #rosja
  • 12
  • Odpowiedz
@jad_z_kielbaski: czy ten skowyt jest z tobą w pokoju? Bo ze mną jest tylko MEGA BEKA hahahahahahah

Czytajcie post Sośnierza nim zniknie!!!
https://www.facebook.com/dobromir.sosnierz/posts/661761128638937

Ale skrzydło Russia Today narzuciło jednak partii KORWiN narrację wrogości wobec Wolnościowców, a liderem walki z „wężami” mianował się kolega Mentzen.

Co zresztą nie znaczy, że sam wpis JKM był legitny — wielokrotnie próbowaliśmy Panu Prezesowi tłumaczyć, że problem nie w tym, jak było z Wyspą Węży, tylko
  • Odpowiedz
bo Sośnierz wraca do Konfederacji, której cześć krytykował za podejście do Rosji i głupie wypowiedzi.


@jad_z_kielbaski: tak ale powodem odejścia Sośnierza była zmiana list wyborczych i utrata gwarancji startu z pierwszej pozycji w swoim okręgu. To Dziambor odszedł przez "ruskie powiązania". A bycie prorosyjskim oznacza bycie antypolskim tak w ogóle. Prorosyjskość i propolskość oczywiście da się połączyć, był taki twór jak Polska Rzeczpospolita Ludowa i to nie było dobre.
  • Odpowiedz
ale wrócił, widać uznał, że mimo wszystko należy współpracować


@jad_z_kielbaski: Zrób jeszcze fikołka, że wcale nie wrócił tylko dlatego, że nie ma innej opcji na dostanie się do sejmu a poza tym to jest spłukany i wcale mu się do roboty nie spieszy xd
  • Odpowiedz
po prostu Konfederacja mimo wszystko jest jedyną propolską partią i największym dobrem na polskiej scenie politycznej


@jad_z_kielbaski:

xD

Myślałem że to bait ale w sumie to sam już nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
neuropki skowyczą, że niby hipokryzja, bo Sośnierz wraca do Konfederacji, której cześć krytykował za podejście do Rosji i głupie wypowiedzi.

ale wrócił, widać uznał, że mimo wszystko należy współpracować. ja też głosuję na Konfederację pomimo, że przeszkadzają mi takie wypowiedzi Korwina czy Brauna. po prostu Konfederacja mimo wszystko jest jedyną propolską partią i największym dobrem na polskiej scenie politycznej.

jak widać Dobromir musiał dojść do takiego samego wniosku.


@jad_z_kielbaski: ja #!$%@?,
  • Odpowiedz
prorosyjskość jest równoznaczna z antypolskością, wstydu nie masz przyznając się otwarcie do chęci głosowania na Brauna i Korwina

@Nolimit: Wstydu to ty nie masz bredząc o jakiejś urojonej prorosyjskości.
  • Odpowiedz