Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam obecnie jakieś 500 lajków na #tinder zebranych na przestrzeni kilku miesięcy i jakieś 50-100 par. Jestem zadbany, 185cm, ale ryj mam przeciętny i mam 35 lat. Z tych co lajkują jest jakieś 10% naprawdę fajnych, 40% przeciętnych ale ruchable, a połowa to bazyle albo ulańce.

Jak zagaduję, to nawet bez specjalnego pajacowania udaje mi się doprowadzić do spotkania, ale nigdy nie wychodzi z tego żadna konkretna akcja. Wczoraj np. byłem na randce z fajną, wysportowaną i cycatą laską, fajnie się gadało, sama mówiła, że czuje flow, ale jak ją chciałem pocałować na pożegnanie, to dała tylko policzek. Potem się już nawet nie odezwała i zaraz będę usuwał parę.

Nie wiem jak ludzie ogarniają ONS i FWB. Dla mnie to jakaś totalna abstrakcja. Myśl, że którakolwiek z tych 500 lasek byłaby czymś takim ze mną zainteresowana wydaje mi się niedorzeczna. Naturalne jest dla mnie, że część z nich szuka faceta na dłużej i że prędzej czy później będą segzy, (zwłaszcza, że większość z nich ma wpisane w profilu teksty typu 'żadnych ONS/FWB/), ale mnie nie interesują długie związki. I nie interesuje mnie też ściemnianie zainteresowania tylko po to, żeby dostać ruchanie na którejś tam randce.

Miałem w życiu kilka ONS, ale to były bardziej jakieś randomowe, pijane laski poznane wieczorem na mieście, nigdy z tindera.

Pytanie do tagowych #!$%@?: pomijając, że macie przystojne mordy, to wy jakoś filtrujecie te laski? Maczujecie się tylko z takimi, które wyglądają na łatwe? Mówicie po 15 minutach rozmowy wprost, że szukacie ONS? Czuję, że jakbym coś takiego napisał, to by 99% kobiet od razu usunęło parę. Kusi mnie, żeby wpisać w profiu wprost, że interesuje mnie tylko ONS/FWB, poczekać na jakiekolwiek lajki i pisać wprost wiadomości w stylu: 'siema, kolacja w hotelu dzisiaj?'.

#tinder #badoo #randkujzwykopem #blackpill #redpill #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
@mirko_anonim: dopóki byłem w mieście w którym byłem znany to po 2-3 zdaniach pytałem czy wpada do mnie. Oczywiście, jeżeli ta 3 zdania się kleiły i było widać chęć do rozmowy/poznania. Teraz to nawet #!$%@? na spacer nie mam z kim sie umowić... #!$%@? #przegryw
@mirko_anonim są trzy sprawy, które potrzeba aby zrobić ONS:
- Randka ma się opierać o alkohol. Wino lub Driny.
- Musisz być bardziej odważny. Inicjować dotyk na spotkaniu. Pocałować ją już w trakcie, a nie na koniec.
- Erotycznie flirtować. W sensie to musi być smaczne. Nie #!$%@? hehe albo wujasowe akcje. Ale takie wiesz. Spojrzenie po którym łaska mówi: ej nie patrz się tak na mnie. Etc.

No i fajnie tez
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @marcus777: a Ty ile miałeś?

@Hejkapi: w jakim sensie byłeś znany? Znaczy się sławny?

@povertybench: zapewne tak, ale na pewno nie wszystkie. Musisz przyciągać te specyficzne, które są gotowe na bolcowanie z randomem, jak tę borderkę, o której ostatnio pisałeś. Jaki masz opis w profilu?

@Nowystaryziel : #!$%@? głupoty, jest dużo fajnych kobiet. Przynajmniej w dużym mieście, w którym mieszkam.

@Kayleigh : jak często
@mirko_anonim z kilkanaście / kilkadziesiąt. Mnóstwo razy. Często w ogóle na mieście sie łapałem podjeżdżałem fura i zgarnialem łaskę na chate, albo szedłem z nią na wino i potem do mnie / jej. Albo sie umawialiśmy u łaski.
@mirko_anonim: ONS w rozumieniu że od poczatku umawiam się z dziewczyną na jednorazowym seks- zero, może z trzy propozycje (typu chłopak mnie zostawił, chce się spotkać). ONS w rozumieniu że spotkałem się raz, piliśmy, skonczylo sie seksem i wiecej nie gadaliśmy- ok dziesięciu
sugerujesz, że nie mam 500 lajków czy przeciętnego ryja?


@mirko_anonim: albo tego albo tego. Nie da się technicznie połączyć przeciętnego ryja z posiadaniem 500 lajków ¯\(ツ)/¯

Te lajki się zbierały od kilku miesięcy


@mirko_anonim: Nawet dwa lata mógłbyś je zbierać i nie mieć nawet 1/10 tego, dlatego że tinder działa na takiej zasadzie, że jeżeli masz małę zainteresowanie, to rzadziej się wyświetlasz kobietom, przez co z biegiem czasu tych lajków
@mirko_anonim ja uważam, że bardzo duże znaczenie ma prowadzenie tej relacji. Podrywanie, flirt, wprowadzanie napięcia, ale tez takie bycie oswojonym z fizycznością i pokazywanie całym swoim podejściem ze to po prostu normalna sprawa kiedy dwójka ludzi ma ochotę na seks.

No i to jakoś samo wchodzi.
@mirko_anonim Nic szczególnego. W opisie mam, że nie interesuje mnie pisanie godzinami oraz nie bawię się w związki i szukam fwb/ons i chętnie spotkam się na neutralnym gruncie a jak się polubimy to zapraszam do siebie.