Wpis z mikrobloga

To mogłeś być Ty,

Ale wiesz czemu to nie Ty ? Bo dostałeś chu.jowe geny z którymi już nic nie zrobisz... nie dostałeś wzrostu, nie dostałeś mordy, nie dostałeś dynamiki, nie dostałeś prostej linii włosów, nie dostałeś lepszych predyspozycji do sportu i nauki czy zarabiania nie dostałeś nic już do końca życia bedziesz tym ostatnim przegranym w każdym aspekcie życia odpadem.

Ale za to dostałeś w pakiecie choroby, traumy, #!$%@? dzieciństwo, biede, nerwice, lęki, zakola, manletyzm, brak wzorca, fobie a dzieki temu reasumując zyskałeś frustrację, nienawiść, depresje i myśli samobójcze i obojętność do świata. ( ͡° ͜ʖ ͡°) NATURA

#blackpill #przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #p0lka
TTedbundYY - To mogłeś być Ty,

Ale wiesz czemu to nie Ty ? Bo dostałeś chu.jowe geny...

źródło: jkk

Pobierz
  • 87
@Umcia_Umcia: Ty też nie odpowiedziałeś. Twoim celem jest doprowadzenie do odpowiedzi w stylu "całe masy takich ludzi" bo zawsze się ktoś znajdzie i będzie to użyte do obalenia jakiegoś przykładu. A potem "a nie mówiłem, piep*ysz Pan kocopoły" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ty też nie odpowiedziałeś.


@Zwierz33: bo ty nie odpowiedziałeś na moje.

A jakie on miał szansę w porównaniu z Tobą mającym wszystkie kończyny ? Czemu nie osiągnąłeś podobnego sukcesu będąc w milion razy lepszej sytuacji niż on ? Miałeś pecha ? Byłeś leniwy ? A może on miał jednak lepiej, pewnie miał lepiej i tj. wytłumaczenie i usprawiedliwienie dla każdego tagowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zwierz33:
@Umcia_Umcia: Tak, oczywiście, Polska ma zarobki jak Białoruś czy inny kraj trzeciego świata. Skoro stać was na koszulki po 200 złotych z wywalonym ogromnym logo, to można również zainwestować w siebie i wyleczyć kompleksy. Kobiety, które czują się źle, bo maja np. krzywy nos czy małe piersi robią sobie operacje, wiec dlaczego jest to taki temat tabu dla mężczyzn? Jak dla mnie wynika to tylko i wyłącznie z waszych chorych przekonań,
A jakie on miał szansę w porównaniu z Tobą mającym wszystkie kończyny ? Czemu nie osiągnąłeś podobnego sukcesu będąc w milion razy lepszej sytuacji niż on ? Miałeś pecha ? Byłeś leniwy ?


@Zwierz33: Bolały mnie ręce i nogi.
Po za tym tak, miał lepsze dzieciństwo, lepszych rodziców, lepsze warunki i rodzina bardziej o niego dbała.
@Umcia_Umcia:

bo miał inne predyspozycje niż ja. idąc twoim tokiem myślenia, to dlaczego ty nie osiągnąłeś tego sukcesu? lenisz się? czy może masz inne predyspozycje?


Nie wyeliminowałem z życia paru rzeczy samemu lub z pomocą rodziców później popełniłem błąd z kasą ok. 100 tys. i póki co myślę jak dalej pchać wózek. Ale nie doszukuję się tego że, wyglądam tak albo inaczej jak większość tagowiczów. Sylwetkowo nie wyglądam źle ale to
@92cel: I tak byś nie chciał być na jego miejscu. Znam typa którego rodzice chlali od małego. Mył się w rowie dosłownie i to nie jest żart poważnie piszę. Śmierdziało od niego w szkole jak z dupy że, nikt nie chciał koło niego stać na jakiś apelach szkolnych. Po szkole (gimnazjum) chodził do lokalnych kurników dorabiać żeby miał co jeść bo starzy nie pracowali, brali zasiłki jakieś i wszystko przepijali. Jak
@barnej-flinston: Oczywiście, że tak. I nikt tu nie oczekuje, żeby facet wyglądał jak ten ze zdjęcia, bo podejrzewam, że takiej sylwetki nie da się osiągnąć nie zajmując się siłownią naturalnie. Ale to nie znaczy ze trzeba być ulanym prosiakiem z bagnem w gębie. Takie rzeczy jak zadbane zęby, niewystajace włosy z nosa czy uszów i czyste dłonie powinny być standardem, a niestety nie są.