Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kidi1 Aż w sumie nie wiem, ale jakby to było coś n poziomie 300ziko od osoby, to wtedy ile?

@Bad_Wolf 2k plus to jakoś tak sporo mi się wydaje, a z drugiej strony jakoś nie wiem czy 1500 to nie mało. Nawet patrząc na perspektywę jaki prezent za to można byłoby kupić
  • Odpowiedz
@bqbqPL: Sprawa jest bardziej skomplikowana bo to siostra z którą spędzałeś dużo czasu, także w brzuchu.
Mało ludzi ma z kimkolwiek taką więź w dzieciństwie no i dla kobiet to często ta jedyna chwila, ślub, bla,bla, bla.
Jak nie macie jakiejś kosy to daj jej tyle żeby się ucieszyła i na ile Cie stać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arinkao Z rodzeństwem jest jak z rodzeństwem, i fajnie i skazani na siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Ta jedyna chwilą" i ma się na kasie skupiać? To nie o to chyba chodzi

I problem jest taki że jakby górnym limitem było to na ile mnie stać, to byłby łatwiej xD A drugim problemem jest też to że wewnętrzny cebularz mnie mocno atakuje, dlatego pytam jakie kwoty powinny iść
  • Odpowiedz
@bqbqPL: talerzyk obecnie to ~300PLN; 2x i masz 6 stówek.

Druga sprawa jak żyjesz z siostrą i jakie masz możliwości finansowe. Bo pamiętaj, że jak nie masz to gajer 1k+, koszula 250, kiecka 300-500, fryzjer 200, dojazd?
i zaczyna być imprezka za 5k

w zeszły weekend położyłem 1k dla 10 wody po kisielu bo miałem ochotę z żoną wpaść na imprezę rodzinną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bad_Wolf Z outfitu to chyba tylko koszuli mi brakuje. Ale takich rzeczy to nawet nie liczę, ani też dojazdów etc.

Z siostrą jak z siostrą, są górki są dołki. A możliwości finansowe są raczej spoko, ale szukam jakiegoś sensownego poziomu, no bo sam nie wiem
  • Odpowiedz
@bqbqPL: Nie będę filozofować, generalnie jestem antyślubna, ale jeśli już ona robi ten ślub, i to po raz pierwszy to pewnie ma do tego takie nastawienie jak większość ludzi, niestety.
Może poszukaj na grupkach FB, tam jest sporo normictwa po ślubach i przed ślubami.

  • Odpowiedz
@bqbqPL ehhh... 2023 rok, a ludzie dalej myślą, że wesele ma się zwrócić xD kilka lat temu to się dawało 400, maks 500 za wesele jako rodzic, teraz to pewnie nie więcej jak 600-700.
  • Odpowiedz